Як залишатися мотивованим у спортзалі

0

Якщо Ви серед тих кількох, хто регулярно вправляється у спортзалі, вибачте собі та подайте собі похвалу. Це означає, що Ви дисципліновані та маєте правильне ставлення до збереження здоров’я. Це не означає, однак, що мотивація ніколи не слабне навіть для найвідданіших користувачів. Ось кілька порад, як подолати труднощі та увійти у спортзал тих днів, коли здається, що зусилля занадто великі.

       Думайте, що можете, і Ви зможете

Так просто, але так часто ігноровано – позитивне мислення може допомогти Вам пройти через тренування, в яке Ви просто не “входите”.

У одному дослідженні люди, які думали позитивно, були більш схильні залишатися активними, ніж ті, чиї розуми часто промовляли ці два зловісні слова, “Я не можу”. Кожного разу, коли Ви знаходите себе виправдовуючись, замініть будь-які негативні думки позитивними повідомленнями, такими як “Я чудово себе почуваю!” або “Давай, давай!”

Ви можете приємно здивуватися, наскільки добре Ви реагуєте на позитивні вібрації, особливо коли вони йдуть зсередини Вас.

       Вимкніть телевізор під час тренування

Спокусаюче втопитися в телепрограму, коли Ви трудитеся. Однак одне останнє дослідження показало, що жінки працюють приблизно на п’ять відсотків важче, коли вони не дивляться телевізор, ніж коли вони це роблять.

Хоча телебачення може відволікти Вас від тренування, воно також призводить до втрати зв’язку зі своєю рівнем зусиль.

       Результат?

Ви неосвідомлено сповільнюєтеся або використовуєте погану техніку, коли Ви занурюєтеся в те, що показують на екрані. Те саме стосується ігор на планшеті або смартфоні. Ви швидко втрачаєте фокус.

      Тренуйтеся з другом

Якщо Ви відчуваєте себе втомленим і думаєте про те, щоб пропустити тренування у спортзалі, попросіть друга зустрітися з Вами на тренуванні.

  • Прогулюючись або біжучи на біговій доріжці, Ви можете ділитися історіями свого дня та підбадьорювати одне одного працювати трошки сильніше.
  • Ваш друг також може допомогти Вам знайти сміливість підходити до незнайомого тренажера, оскільки легше сміятися над своїми промахами, коли поруч є довірений товариш.
  • Товаришівство та підбадьорювання хорошого друга у спортзалі є таким самим мотиваційним, як і все можливе.

      Змінюйте свій розклад регулярно

Важливо змінювати свій розклад кожні три-чотири тижні. Це дозволить Вашому тілу “здивувати”, що буде далі, допоможе поліпшити результати та підтримає Вашу мотивацію. Наприклад, в тренажерному залі змінюйте вправи та модифікуйте спосіб підйому ваги.

  • Якщо Ви зазвичай робите два підходи по 15 повторів, зробіть один підхід по 15, а потім збільште вагу для іншого підходу по восьмому повтору.
  • На кардіообладнанні переходьте з бігової доріжки на еліптичний тренажер, наприклад.
  • Також міняйте свої заняття фітнесом, переміщуючись від пілатесу до аеробіки, йоги або кікбоксу.
  • Якщо Ви не впевнені, як робити різноманітність, попросіть тренера або когось із спортзалу Вам допомогти. Перш за все, Вам не потрібно травмувати себе.

      Встановіть короткострокову ціль тренувань

Звісно, цілі мотивують Вас працювати наполегливо.

  • Тому найкращі тренування включають в себе вимірювані цілі, які можна досягти через тижні чи місяці.
  • Іноді, однак, коли Ваша мотивація слабка, ціль, що акцентується на тому, що Ви можете виконати протягом наступних 30 хвилин, – те, що вам потрібно.

Отже, оберіть щось досяжне: зберігайте потовиділення протягом 20 хвилин, дайте Ваших рукам хороше тренування або пробіжіть чотири кілометри на біговій доріжці. Короткострокова ціль надасть Вам фокус для пройдення тренування у спортзалі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *