Як отримати максимум від своїх тренувань

0

Іноді відправлення в спортзал потребує такого зусилля, що ми можемо забути зосередитися на дрібницях, які зроблять наші тренування ще продуктивнішими. Наступні поради покажуть Вам, як отримати більше від свого розкладу.

     Тренуйтеся протягом менш відвідуваних годин

Ви вигратимете більше від ефективного тренування за менше часу, якщо Ви відвідуєте спортзал під час найменш відвідуваних годин, часто в середині дня. Вам не доведеться чекати в черзі за обладнанням або відчувати турботу в роздягальні.

     Обирайте правильне взуття для відповідного класу

Стримуйте бажання носити старі кросівки, які Ви витягли з глибини шафи. Різні види фітнесу вимагають конкретних видів взуття. Неправильне взуття не тільки зробить Ваше тренування важчим, воно може спричинити травму. Наприклад, носіть кросівки для бігу під час бігу, взуття для ходьби — під час ходьби, а тверді велосипедні черевики — під час велотренажера (вправи на стаціонарних велосипедах).

     Зменште темп

У одному дослідженні учасники, які піднімали ваги повільно — витрачаючи принаймні 14 секунд на виконання одного повторення — набували більше сили, ніж учасники, які піднімали з темпом семи секунд на повторення. Повільне піднімання може допомогти збільшити силу, оскільки воно запобігає використанню імпульсу або неправильних технік.

     Вкладайте своє усвідомлення в кожен рух

Замість того, щоб мріяти під час тренувань, покладайте стільки уваги на те, що Ви робите в спортзалі, як і на те, що Ви робите на роботі — або принаймні повинні робити! Наприклад, виконуючи силові вправи, відчувайте, як м’язи скорочуються під час підняття ваги. Це допоможе Вам сконцентруватися на своїй техніці.

     Звертайтеся за допомогою до професіонала

Кожного разу, коли Ви відчуваєте, що Ви втрачаєте енергію, варто найняти тренера. Вже після одного тренування тренер може відкрити Вам очі на цілком новий світ тренувань.

     Вигадайте змагання з людиною на сусідній біговій доріжці

Якщо Ви на біговій доріжці і Вам нудно, погляньте на екран біля іншої доріжки поруч.

  • Якщо Ви йдете зі швидкістю п’ять і пів кілометра на годину, а він або вона рухається шість кілометрів на годину, подивіться, чи можете Ви збільшити свою швидкість і догнати його, ніби це було б гонкою.
  • Інша особа навіть не дізнається, що Ви змагаєтеся.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *