Чи знаєте Ви, що 70% сучасних жінок носять ліфчик не свого розміру? Таке явище поширене з кількох причин.

            Деякі помилки

  • Дівчата ігнорують зміни власного тіла. Наприклад, Ви з підліткового періоду запам’ятали, що Ваш розмір 70В, і продовжуєте купувати такі бюстгальтери через 5 і навіть 10 років. З плином років фігура постійно змінюється. Навіть якщо Ваш спосіб життя не став менш активним, кількість жирових відкладень буде поступово збільшуватися, впливаючи на Ваші об’єми. Навіть більшість дорослих жінок звикає слухати досвідчених продавців-консультантів, які мають свій, не завжди професійний, погляд на естетику грудей і комфорт.
  • Щоб зібрати бюст і збільшити його об’єм, вони нерідко пропонують придбати занадто маленький бюстгальтер. Дівчата при цьому готові терпіти незручності заради спокусливих форм. Ми вибираємо бюстгальтер по цифрам на бирці, ігноруючи особливості крою та специфіку лекал конкретного виробника. Кожна фірма має специфічне виробниче обладнання і використовує матеріали різної щільності, тому не завжди розміри, які Ви звикли купувати, однаково добре сидять.

            Що у підсумку?

Дискомфорт під час носіння ліфчика — проблема, яка лежить на поверхні. Якщо такі проблеми, як постійно спадаючі бретелі, поява червоних слідів на шкірі та випадаючий з чашки бюст — реалії Ваших буднів, значить, неправильно підібраний бра — це Ваша біда. Порушення кровообігу, головні болі та онкозахворювання — більш серйозні проблеми, які може викликати носіння неправильно підібраного ліфчика. У зв’язку з цим вкрай важливо знати, як визначити розмір бюстгальтера. Адже це допоможе почуватися комфортно та зберегти власне здоров’я.

            Знайомимося зі своїм тілом

Підібрати ліф, який ідеально сяде по фігурі, не так вже й складно. Для цього достатньо знати лише два параметри:

  • розмір чашки; обсяг під грудьми. Для проведення вимірів знадобиться вимірювальна стрічка. Для початку дізнайтеся окружність грудей, яку слід заміряти по найбільш виступаючим точкам. На другому етапі вимірювань необхідно визначити об’єм під грудьми. Під час проведення вимірів стежте, щоб сантиметр завжди розташовувався паралельно підлозі.

Знаючи ці ключові параметри, можна визначити потрібний розмір бюстгальтера по представленій на заставці таблиці.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *