Ви напевно знаєте, навіщо потрібні боді для жінок. Вони незамінні, оскільки забезпечують максимальний комфорт, при цьому абсолютно не змінюючи задуманий Вами образ. Залишається розібратися з питанням, як правильно носити боді. Для початку потрібно враховувати особливості обраної моделі.

  • Боді-майка. Модель не має рукавів, тому дозволяє носити поверх будь-який одяг. Цей варіант можна назвати універсальним – не дуже теплий сам по собі, він добре захищає від протягів найбільш вразливу зону. Боді-майка підходить для перехідного сезону, коли ранкова і вечірня прохолода змушують утеплюватися, а вдень стоїть сонячна погода, що дозволяє носити відкритий одяг.
  • Боді-водолазка. Має довгі рукави. Максимальна закритість виробів сприяє гарному збереженню тепла. Поверх боді-водолазки можна за необхідності надіти тепліший одяг, доповнити образ улюбленим піджаком або модною шкіряною курткою. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну, вони мають однаково добрий вигляд з джинсами, легінсами і спідницями будь-якого фасону.
  • Боді-спідня білизна. Мереживні моделі з чашками, що дозволяють не носити бюстгальтер,  і це важливим елементом інтимного гардероба. Їх основне призначення – створення спокусливих форм.

Ви працюєте в офісі, любите активний спосіб життя або просто хочете не замерзнути під час прогулянки з дитиною? При будь-якому розпорядку дня, рівні активності та вподобаннях в одязі боді – Ваш найкращий помічник у складанні комфортного гардеробу.

Запам’ятайте: восени повинно падати листя, а не Ваш настрій. Тому подбайте про себе заздалегідь і купіть новий стильний боді.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *