Як вибрати підтримуючий та комфортний спортивний одяг?

0
Як вибрати підтримуючий та комфортний спортивний одяг?

Кожен вид спорту має свої власні вимоги до одягу, проте важливо враховувати наступні фактори кожного разу, коли Вам потрібно вибрати спортивний одяг.

          Регулювання температури

Не важливо, якого виду спорту Ви найбільше любите, очікуйте, що Ви будете потітіти.

 • Вибирайте спортивний одяг, який призначений для відведення поту від Вашого тіла, що допомагає утримувати Вас прохолодними та сухими.
 • Синтетичні тканини, такі як поліпропілен, найкращі для цієї мети; бавовна має тенденцію вбирати пот, роблячи його важким та мокрим на шкірі.
 • Якщо Ви займаєтеся на вулиці в холодні зимові дні, Вам може знадобитися також одяг для утеплення, щоб тримати себе теплим.
 • Коли зима кусає, не забувайте захищати пальці та передпліччя від холоду варежками та довгими рукавами, і носіть водонепроникне взуття, щоб тримати ноги сухими та теплими при тренуваннях на снігу чи вологій траві.

          Пасування: вільне чи вузьке?

Питання, чи обрати вільний чи облягаючий одяг, є особистим, але воно також залежить від типу спорту, який Ви плануєте займатися.

 • Для тренувань, які включають обертання тіла, наприклад, йогу, облягаючий одяг має перевагу, оскільки він залишається на місці незалежно від того, як Ви себе згинаєте.
 • Пам’ятайте, що Ваш спортивний одяг не повинен бути таким облягаючим, що обмежує будь-який аспект Вашого руху або викликає дискомфорт.

          Підтримуючий спортивний одяг для жінок

Більшість жінок віддають перевагу носити підтримуючий спортивний бюстгальтер під час тренувань.

 • Спортивні бюстгальтери зменшують кількість вертикального та горизонтального руху, який відчувають груди, що призводить до меншого болю після тренування.
 • Жінки з меншими грудьми (розмір чашки А або В) часто вважають, що стискаючі спортивні бюстгальтери, які щільно облягають груди до грудей, є найзручнішим варіантом.
 • Якщо у Вас велика груди, Ви, можливо, будете відчувати себе більш комфортно зі спортивним бюстгальтером у вигляді ковзання, який підтримує кожну грудь в окремій чашці.

          Взуття

 • Багато видів спорту ставлять великий тиск на ноги, тому важливо вибирати взуття, яке надає достатню підтримку стопи та її щиколотки.
 • Вибір добре підходящого взуття, яке є комфортним та підтримує Ваші своди, коли Ви займаєтеся спортом, може зменшити ризик травми стопи.

           Покращте свій спортивний досвід

Незалежно від Вашого вибору спорту, правильний вибір спортивного одягу покращить досвід.

Зменште ризик травм та дискомфорту, випробовуючи кілька різних варіантів, щоб знайти ідеальний підбір.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *