Обрізки нігтьової шкіри бувають твердими, грубими і, безумовно, не виглядають привабливо. Вони можуть суттєво псувати вигляд Ваших нігтів. Але є хороша новина: вони не є невразливими, тож готуйтеся до атаки.

    Немає худа без добра

Хоча Ви, можливо, і не хочете мати їх, обрізки нігтьової шкіри важливі. Ця шкіра, яка покриває основу нігтів, виконує суттєву роль: вона захищає Вас від різних інфекцій і запобігає потраплянню певних бактерій у Ваш організм. Ось чому Ви ніколи не повинні вирізати обрізки нігтьової шкіри. Крім того, коли Ви це робите, обрізки можуть зростати ще товщими.

    Смертоносна зброя

Секрет перемоги над обрізками нігтьової шкіри полягає в правильному використанні палички для обрізки нігтьової шкіри, також відомої як апельсинова паличка. Дотримуйтесь нашого плану атаки і, можливо, Ви переможете у боротьбі з обрізками нігтьової шкіри:

    1. Зм’якшіть шкіру

  • Якщо Ви нещодавно не приймали душ або ванну, спочатку замочіть руки в мисці з теплою мильною водою приблизно на десять хвилин.
  • І поки Ви це робите, чому б не природно збілити Ваші нігті, додаючи в достатній кількості сок лимона?

    2. Нанесіть зволожувальний засіб

  • Зволожувач – це надійний інгредієнт для атаки на найтвердші обрізки нігтьової шкіри.
  • Цей продукт подальше зм’якшить шкіру по всій поверхні Ваших рук.

    3. Відведіть обрізки назад

  • Після того, як Ваші обрізки стали м’якими, Ви можете використовувати апельсинову паличку, щоб обережно відвести обрізки назад, або для того, щоб дозволити нігтю правильно рости, або для нанесення лаку для нігтів або штучних нігтів.

Зверніть увагу, що ці кроки слід повторювати кожні десять днів, щоб зупинити поширення обрізків нігтьової шкіри.

   Дбайте про свої нігті

Не секрет, що для того, щоб зберегти Ваші нігті красивими, Ви повинні зволожувати і живити їх щодня.

  • Тож кожен день виділяйте кілька хвилин, щоб масажувати кінчики пальців кремом для рук, мигдалевою олією або оливковою олією.
  • Кругові рухи відновлять життєвість Ваших нігтів всього лише через кілька тижнів.
  • І чому б не поєднати корисне з приємним і не потішити себе трохи часу на красу в салоні краси.

Тепер Ви знаєте все, що можна знати про цей простий і недорогий метод. Пам’ятайте: єдиний раз, коли дозволено використовувати обрізний ніж – це для запобігання ризику інфекції, якщо Ви помічаєте невеликі порізи у основи нігтя. В іншому випадку, ключ до догляду за обрізками нігтьової шкіри – це просто відсунути їх назад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *