ISOCLEAN – НАЙКРАЩИЙ ТА НАЙШВИДШИЙ СПОСІБ ОЧИСТИТИ ВАШІ ПЕНЗЛІ ДЛЯ МАКІЯЖУ

0

Чистка пензлів для макіяжу може бути тривалою та нудною. Ніхто не чекає цього з нетерпінням, тому наявність простого та швидкого варіанту важлива для запобігання залишанню бактерій на ваших пензлях. Але чисті пензлі для макіяжу неймовірно приємні!

ISOCLEAN спеціалізується на засобах для очищення косметики. Цей бренд все частіше з’являється в моїх соціальних мережах, тому я хотіла дізнатися, чи це справжньо працює. Мій старий спосіб очищення пензлів для макіяжу добрий, але для ретельної очистки всіх моїх пензлів потрібно 20-30 хвилин. Отже, це не було дуже швидко.

На щастя, ISOCLEAN робить очищення пензлів для макіяжу швидким. У цьому пості я ділюся тим, як ретельно очистити свої пензлі для макіяжу за кілька секунд з ISOCLEAN за декілька простих кроків.

Що таке ISOCLEAN?

ISOCLEAN – це професійний бренд для очищення інструментів для макіяжу. Він пропонує ряд різних формул і продуктів для утримання вашого косметичного інструментарію в гігієнічному стані. Ви можете вибрати з розпилювачів та пляшок для наливання для пензлів для макіяжу, очищувачів губок, санітарних розчинів, продуктів для ремонту тріщин косметичних пудр та багато іншого.

Чи справжньо працює ISOCLEAN? Так! ISOCLEAN дійсно працює. Я придбала очищувач для пензлів для макіяжу ISOCLEAN з розпилювачем.

Ось переваги:

  • Чистить макіяж, бруд та пил з щетин за кілька секунд
  • Висихає за кілька секунд, тому ви можете негайно використовувати пензель знову
  • Позбувається будь-яких залишкових бактерій
  • Утримує пензлі для макіяжу свіжими та гігієнічними
  • Не деформує пензлі

Я дійсно дуже вражена ефективністю ISOCLEAN. Можливо, потрібно буде декілька разів розпорошити очищувач, щоб позбутися будь-яких плям, але він легко чистить мої пензлі.

Як очистити свої пензлі для макіяжу за допомогою ISOCLEAN

Ваші пензлі для макіяжу за допомогою ISOCLEAN надзвичайно проста. Все, що вам потрібно, це очищувач для пензлів для макіяжу ISOCLEAN з розпилювачем, пензель для макіяжу, який ви хочете очистити, та декілька паперових рушників.

Перший крок – розпорошити ваш пензель для макіяжу кілька разів ISOCLEAN.

Далі обережно обертайте пензель на чистому паперовому рушнику. Якщо на пензлі накопичилося багато продукту, можливо, вам доведеться повторити ці кроки кілька разів.

Нарешті, зачекайте кілька секунд, поки пензель висохне. Якщо ви розпорошили багато очищувача, можна стиснути щетину паперовим рушником, щоб прискорити процес сушіння.

І ось і все. Чисті та гігієнічні пензлі готові до використання! Якщо ви будете регулярно очищати свої пензлі для макіяжу після кожного використання, процес займе всього близько 10 секунд.

Хоча мій пензель був дещо забруднений, продукту не залишилося взагалі і він був повністю чистим. Немає нічого, що декілька додаткових розпорошувань не можуть виправити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *