Завжди гарна ідея шукати зимове пальто до першого снігу: ви будете мати більший вибір і менше тиску купувати перше, що побачите. І хоча полювання завжди захоплює, ніщо не перевершує знаходження ідеального пальто, яке відповідає вашим потребам, бюджету та фігурі. Ось як зробити покупки менш складними.

Будьте реалістичними в очікуваннях

Перш ніж вирушати за покупками, варто чітко уявляти ваш тип фігури, визначити сильні сторони та зрозуміти, що ви хочете замаскувати.

Можливо, вам сподобається пальто на вішаку, але якщо це не ваш стиль, то ви не будете задоволені покупкою. Також можливо, вам не сподобається пальто на перший погляд, але спробуйте його одягнути. Можливо, вас приємно здивує результат.

Знайте свій тип тіла

Поставте собі декілька питань, щоб визначити, який стиль пальто вам підходить:

Чи є ваше тіло пропорційно великим вгорі? Чи широкі плечі та груди в порівнянні з бедрами? Чи навпаки? Чи є у вас виражена талія? Це називається пісочним годинником. Для кожного типу фігури існує підходящий фасон:

Жінки з пропорційно більшим верхом тіла повинні обирати прямі пальто, які збалансують фігуру.

Жінки з великими бедрами та стегнами повинні уникати пальто з розкльошеним подолом.

Кращий варіант – облягаюче пальто, що підкреслює талію, але зверніть увагу на те, як воно сідає на бедрах.

Обирайте колір, який вам подобається

Більшість зимових пальто мають темні та сумні кольори. Чому б не експериментувати з пастельними, яскравими кольорами та зимовою білизною?

Переконайтеся, що колір не тільки піднімає вам настрій, але й приносить вам задоволення. Вам доведеться носити пальто часто, і ви не хочете швидко втратити до нього інтерес! Розуміння основних типів тіла та кольорових уподобань допоможе знайти зимове пальто вашої мрії, щоб ви могли почуватися затишно і тепло, як тільки прийде холодна пора.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *