По мірі того як знову розпочинається цикл робітників-блакитний комірець, які шукають способи перетворити свій денний одяг відповідний для нічного виходу у бар або паб.

Для жінок це можна легко досягти, аксесуаризуючи робочий костюм/сукню ювелірними виробами, змінюючи взуття і додаючи трохи помади та підроблених вій. Для чоловіків перетворення робочого одягу на відпочинковий варіант є трохи складнішим завданням. Перетворити костюм на відпочинковий образ — це справжнє мистецтво, але з декількома хитрощами це можна зробити.

Так що, якщо Ви чоловік і шукаєте способи, як зробити свій одяг з 9 до 5 підходящим для післяробочого часу, продовжуйте читати, оскільки ми підготували для Вас кілька порад і хитрощів, які варто розглянути та впровадити, щоб перейти від денного до нічного образу.

          Футболка і штани

Багато чоловіків люблять одягати футболку під свою робочу сорочку на роботі, але якщо це не про Вас, варто все ж таки запакувати додаткову білу футболку у свою робочу портфель. Віднімається всього дві хвилини, щоб прибрати свою денну сорочку і змінити весь свій образ, помінявши її простою футболкою.

 • Білий підходить до будь-якого типу штанів у костюмі, але Ви можете вибрати чорний, якщо Вам більше до вподоби.
 • Утримуйтеся від футболок з малюнками, оскільки вони не будуть гармоніювати зі стилем формальних штанів.
 • Ми рекомендуємо Вам також змінити взуття, оскільки ділові туфлі можуть виглядати непристойно в цьому ансамблі.
 • Спробуйте мокасини або броги замість них. Ця комбінація ідеально підходить для виходу у паб після роботи зі своїми колегами.

          Сорочка з високим коміром і штани

Так само, як футболка може пом’якшити формальні вібрації дрес-штанів, так само може робити сорочка або светр з високим коміром.

 • Це гарний варіант для побачення, оскільки він більш формальний, ніж футболка, але все ще не настільки серйозний і формальний, як повноцінна сорочка з коміром.
 • Чорний, білий і кремовий — це хороша базова колекція, але якщо Ви носите світлі сірі штани, Ви можете виправдати використання пастельних відтінків блакитного, зеленого або рожевого кольорів.
 • Крім того, якщо Ви живете в холодному кліматі або шукаєте рішення на зиму, светри з високим коміром — це варіант.
 • Ви можете додати більше стилю своєму образу з сорочкою з високим коміром і штанами, змінивши свої ділові туфлі на мокасини або лофери у стилі Dr. Martens. Пара з курткою з вельвету і Ви відразу станете найстильнішим в кімнаті.

          Сорочка і джинси

Для тих, хто не любить ідею виходу в робочих штанах, Ви можете перевернути вищенаведені приклади і залишити сорочку, але змінити штани.

 • Це кращий варіант для тих, хто вибирає кольорові сорочки або сорочки з малюнками, а не прості білі сорочки.
 • Безперечно, яким би кольором сорочку Ви не обрали для поєднання з джинсами, ми рекомендуємо носити її незастебнутою, без краватки, і з верхніми двома або трьома розстебнутими ґудзиками, щоб зробити її більш неформальною.

Щодо взуття, Ви можете вибрати майже будь-що, від мокасинів і лоферів до промислово виглядаючих черевиків і навіть кросівок.

           Аксесуари

Це не тільки жінки можуть використовувати аксесуари на свою користь; чоловіки також можуть.

 • Щодо верхньої частини тіла, класична ланцюжкова огроля або підвіска підуть далеко в наданні Вам миттєвого привабливого образу.
 • Для рук розгляньте поєднання стильних годинника і відповідних обручок з накладеними висококласними чоловічими браслетами.

Так от, спробуйте хоча б одну з цих ідей образу на Вашій наступній післяробочій сесії.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *