Дізнайтесь правду про жир та алкоголь для стану Вашого здоров’я

0

Ви не повинні відмовлятися від алкоголю та жирів повністю, щоб жити здоровим життям. Навпаки, можливо, навіть корисно вживати невеликі кількості обох. Ми розглянемо науку і допоможемо Вам приймати правильні рішення.

      Переосмисліть своє споживання алкоголю

Пам’ятайте, що одна порція визначається як звичайна пляшка пива (341 мілілітр), невелике скло вина (150 мілілітр) або один дозований напій (45 мілілітр) спиртних напоїв, таких як водка. В правильних кількостях алкоголь може користуватися кров’ю.

  • Материнське вживання (один напій для жінок або два напої для чоловіків кілька разів на тиждень) пов’язане із зниженням рівнів голодування інсуліну, вищим рівнем «доброго» холестерину HDL, меншим обхватом талії та нижчими тригліцеридами. Іншими словами, помірне вживання пов’язане з меншим ризиком метаболічного синдрому.
  • Помірне вживання також зменшує ризик розвитку діабету від 33 до 56 відсотків, згідно з комплексним оглядом понад 30 досліджень.
  • Якщо у Вас є діабет, помірне вживання зменшує ризик розвитку серцевої хвороби на 34-55 відсотків.
  • Вино, особливо червоне вино, також може мати додаткові переваги. Воно містить антиоксиданти, які можуть допомогти запобігти інсулінорезистентності. Вино також кислотне, тому в теорії воно повинно зменшувати вплив цукру в крові від прийому їжі.
  • Пиво теж в порядку. Незважаючи на те, що Ви можливо чули, навіть звичайне пиво досить низьке за вмістом вуглеводів. Основні переваги виникають від самого алкоголю, але не забувайте про частину про помірність.
  • У людей, які вживають три чи більше напоїв на день, набагато збільшений ризик діабету та серцевих захворювань. Якщо у вас є діабет, зверніться до лікаря щодо вживання алкоголю. Так як алкоголь знижує рівень цукру в крові, це може спричинити гіпоглікемію.

          Не будьте занадто екстремальними, коли мова йде про низькі жири

Ви, можливо, думаєте, що якщо Ви хочете схуднути, Вам слід значно обмежити споживання жирів, які багаті калоріями. Досить очевидно, чи не так? Дивно, але останні дослідження показали, що це не обов’язково так.

  • Материнська дієта з помірним вмістом жирів може бути так само ефективною, як і дієта з низьким вмістом жирів, якщо Ви вибираєте переважно корисні жири.
  • Трошки жиру також робить прийом їжі більш насиченим, що може полегшити дотримання здорового плану харчування на тривалий термін.
  • У одному дослідженні зайвої ваги серед чоловіків та жінок ті, хто дотримувався дієти з помірним вмістом жирів, втратили приблизно 4 кілограми за 18 місяців, тоді як ті, хто дотримувався дієти з низьким вмістом жирів, фактично набули більше 3 кілограмів.
  • Однією з ключових причин була втома від дієти: лише 20 відсотків тих, хто дотримувався дієти з низьким вмістом жирів, все ще активно брали участь в кінці дослідження, тоді як 54 відсотки тих, хто дотримувався дієти з помірним вмістом жирів, продовжували дотримуватися її.

Якщо Ви не той тип людини, який любить обмежувати себе, радійте! Вам насправді не потрібно відмовлятися від жирів та алкоголю, щоб бути здоровими чи схуднути. Просто спробуйте споживати їх розумно та з помірністю. Ви все ще можете досягти своїх цілей.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *