Кожна шкіра унікальна, але є кілька ключових рекомендацій, яких жінки з чудовою шкірою ніколи не забувають виконувати. Звісно, Ви вже знаєте, що правильне харчування та достатня кількість води допоможуть Вашій шкірі сяяти зсередини. Проте, що ще Ви повинні знати та робити для досягнення красивої шкіри?

     1. Щодня наносьте сонцезахисний крем

Будь-який дерматолог скаже Вам, що хороший засіб SPF – це найважливіший крок в догляді за шкірою щодня, 365 днів на рік. Вплив сонця спричиняє передчасне старіння, таке як пігментні плями та зморшки, і навіть може призвести до раку шкіри, тому обов’язково використовуйте SPF 15 або більше щодня. Шукайте компоненти, такі як цинк оксид або титановий діоксид, які допомагають відбивати шкідливі UVA- та UVB-промені.

     2. Регулярно ексфоліюйте, але делікатно

Шкіра постійно оновлюється, відлущуючи відмерлі клітини, щоб зробити місце здоровій шкірі під ними. Якщо залишити ці відмерлі клітини на обличчі, вони можуть забивати пори та заважати проникненню засобів для догляду за шкірою на глибину. Ви можете вибрати фізичний ексфоліант, такий як скраб, або використовувати губку чи щітку. Хімічні ексфоліатори, такі як АГК (альфа-гідроксикислоти) та БГК (бета-гідроксикислоти), допомагають обертанню клітин та освітлюють шкіру. Ті, у кого чутлива шкіра, можуть вибрати менш агресивний ексфоліант, такий як фруктовий ензим, наприклад папаїн чи бромелаїн. Обмежте ексфоліацію один-три рази на тиждень, щоб уникнути переборювання.

     3. Носіть маску

Маски для обробки – це чудовий спосіб вирішити будь-які проблеми Вашої шкіри. Чи то сухість, прищі, почервоніння чи ознаки старіння – існує маска для цього. Вибирайте серед кремів, глини, гелів чи тканинних масок, щоб знайти свою улюблену формулу. Не забувайте про маски для очей та губ для інтенсивного зволоження в цих чутливих областях.

    4. Ніколи не лягайте спати з макіяжем

Незалежно від того, наскільки Ви втомлені, ніколи, ні за яких обставин, не лягайте спати, не видаливши макіяж. Макіяж, який лежить на вашій шкірі протягом ночі, може глибоко проникати в пори, спричиняючи матовість шкіри та висипання. Потрібен швидкий спосіб? Зовсім непогано скористатися вологими серветками для макіяжу або, ще краще, ватним диском, замоченим у міцелярній воді.

    5. Чистіть свій телефон

Ваш мобільний телефон – це ґрунтовище для бактерій. Тримайте при собі антисептичні серветки для регулярного прибирання та використовуйте навушники, щоб уникнути торкання телефону – і цих бактерій – до обличчя.

    6. Вивчіть, як правильно наносити косметику

Хороший зволожувач – це обов’язково двічі на день, навіть для жирної шкіри, але важливо правильно наносити всю свою рутину догляду за шкірою. Загалом, починайте з найлегшої формули та закінчуйте найгустішою, щоб ущільнити вологу. Вдень (після очищення та тонізації) наносіть сироватку для обробки, потім крем для очей, за ним – зволожувач та завершуйте сонцезахисним кремом. Вночі дотримуйтесь тієї ж самої рутиною (за винятком сонцезахисного крему) і розглядайте подвійне очищення для видалення кожного сліду бруду та олії. Спрямовані засоби, такі як ретиноли та сироватки проти старіння, найкраще використовувати вночі, коли шкіра проводить більшість регенерації. Застосовуйте їх перед останнім етапом: нічним кремом.

    7. Відвідайте дерматолога

Все ще маєте проблеми зі шкірою? Візит до дерматолога може бути ключем до розгадування таємниць Вашої шкіри, таких як невірно визначені захворювання шкіри, а також дасть доступ до нових продуктів та інгредієнтів, включаючи ті, які доступні тільки за рецептом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *