Не мине і часу, як мода та бренди стануть важливими для ваших дітей. Але існує безліч способів задовольнити їхні потреби, дбаючи про ваш гаманець. Ось шість простих способів економії на якісному дитячому одязі.

  1. Використовуйте переваги дисконтних карток. Зареєструйтеся та отримайте дисконтні картки від великих універмагів та мережевих магазинів.Це дозволить вам збирати бали, отримувати інформацію про розпродажі, спеціальні пропозиції та знижки. Проте, щоб уникнути високих відсотків, завжди сплачуйте рахунок у повному обсязі щомісяця.
  1. Шукайте знижки та е-купони в інтернеті. Багато онлайн-каталогів починають розпродажі раніше, ніж це оголошено поштою або локально. Те саме стосується і онлайн-магазинів.Реєструйте свою електронну пошту, щоб отримувати повідомлення про розпродажі та спеціальні пропозиції.
  2. Вступайте в клуби покупців. Шукайте вигідні пропозиції в магазинах-клубах, де можна знайти багато різних товарів за низькими цінами.
  1. Купуйте в мережевих магазинах дизайнерські бренди за зниженими цінами. Деякі універмаги пропонують вигідні колекції від топових дизайнерів.
  2. Шукайте в аутлетах брендовий спортивний одяг. На розпродажах в кінці сезону в аутлетах можна заощадити на брендовому спортивному одязі та взутті.
  3. Купуйте вживаний одяг та економте. Відмінні варіанти вживаного одягу можна знайти, шукаючи в секонд-хендах, комісійних магазинах та на благодійних базарах.

Не забувайте приймати речі з рук в руки! Сім’ї та друзі з більшими дітьми будуть знати, що ви оціните все, що вони можуть передати.

З трошки креативності, наполегливості та знання, де шукати, ваші діти можуть виглядати чудово, не коштуючи вам цілого статку, адже знаходити одяг за вигідними цінами ніколи не було так просто!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *