5 вправ, які можна виконувати будь-де

0

Важливою частиною здорового способу життя є фізична активність. Спробуйте деякі з цих вправ, які можна виконувати будь-де. І не забудьте змінювати їх, щоб утримувати процес свіжим, цікавим та ефективним.

      1. Супермен

Лягте на живіт з прямими ногами за вами, вказівними пальцями і руками прямо перед собою. Тримайте голову прямо в одній лінії з хребтом і підніміть її від підлоги на зручному рівні. Повільно підніміть праву руку і ліву ногу одночасно, поки обидві не будуть трошки від підлоги. Затримайтеся, потім повільно поверніться в початкове положення. Повторіть з лівою рукою і ногою. Переміщуйте руки та ноги під час виконання вправи, доки не завершите половину комплекту з обох боків. Зупиніться, якщо відчуєте біль у спині під час виконання цієї вправи.

      2. Витягування гантелі

Лягте на спину на підлогу зі згиненими колінами і плоскими ногами. Ухопіть гантель за стебло обома руками і тримайте її над грудьми так, щоб вага була паралельна Вашому тілу. Зберігаючи лікті прямими, опустіть руки донизу і назад за голову настільки, наскільки це зручно (не вигинайте спину). Зупиніться, потім поверніться в початкове положення.

      3. Витягування рук вперед в нахилі

Поставте праве коліно та праву руку на сидіння стільця так, що Ваша спина буде паралельна підлозі. Ухопіть гантель лівою рукою, тримаючи лікоть при тілі, так щоб передпліччя було перпендикулярне підлозі. Витягніть ліву руку назад до того моменту, коли передпліччя буде паралельним підлозі. Зупиніться, потім поверніться в початкове положення. Заверште повний комплект, потім змініть сторони.

      4. Присідання

Станьте з ногами трошки ширше за ширину плечей, пальці в сторони. Покладіть руки на стегна (можете тримати гантелі на рівні стегон, щоб зробити рух важчим). Присідайте трошки до підлоги. Підніміть п’яти і утримуйте баланс на носках ніг, поглиблюючи присідання, поки стегна майже не будуть паралельні підлозі. Зупиніться, потім опустіть п’яти і поверніться в початкове положення.

      5. Нахил назад

Сідайте на підлогу, спина пряма, ноги вперед. Згинайте коліна, ставлячи ноги на підлогу. Витягніть руки вперед на рівні грудей, долоні повернуті вниз. Нахиліться назад так, що Ви утримуєте рівновагу на купрі і Ваші ноги не торкаються підлоги. Ваші прес-м’язи повинні працювати, щоб не дозволити Вам впасти назад. Зупиніться, потім поверніться в початкове положення. Тримайте під час виконання цієї вправи підборіддя опущеним.

Пам’ятайте про ці вправи, які можна виконувати будь-де, щоб додати простих рухів до Вашого розкладу, особливо коли Ви подалі від дому та свого тренажерного залу.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *