Незалежно від того, чи це через спеку, перевантаження волосся засобами для догляду або через жорсткі обробки, відновити Ваше безжиттєве волосся, щоб запобігти подальшим пошкодженням і ламкості, просто. Ось чотири перевірених способи, які дійсно працюють.

   1. Зменште щоденне миття

Маєте звичку мити волосся кожен день? Зупиніться! Перукарі та фахівці з догляду за волоссям погоджуються, що миття волосся три рази на тиждень вистачає.

Це також набагато краще для Вашого сухого та пошкодженого волосся. Часте миття може ще більше висушувати волосся, спричиняючи більше ламкості та пошкоджень вже стресованої гриви.

Якщо жирність волосся вас турбує, Ви можете скористатися сухим шампунем, щоб витримати дні між миттями. Сухий шампунь висушує жир навколо шкіри голови і не висушує Ваше волосся так сильно, як звичайне миття.

   2. Застосовуйте кондиціонер без змивання

Сухому, пошкодженому волоссю необхідний кондиціонер без змивання, тому зробіть його постійною частиною Вашої системи догляду за волоссям.

Після кожного миття наносьте кондиціонер без змивання на найбільш пошкоджені ділянки волосся, які, як правило, знаходяться на кінчиках. Спробуйте уникнути нанесення на шкіру голови, оскільки це може зробити Ваше волосся більш жирним.

Наносьте, як вказано на пляшці, розчісуйте і укладайте, як зазвичай. Після кількох тижнів регулярного використання Ви помітите велику різницю.

Кондиціонер без змивання не лише відновлює Ваше пошкоджене волосся, але й допомагає запобігти подальшим пошкодженням.

   3. Завжди використовуйте засоби для захисту від тепла

Фен та праски для випрямлення — це публічний ворог номер один, коли мова йде про Ваше волосся. Екстремальна теплота необхідна для Вашого доглянутого вигляду, але водночас пошкоджує Ваше волосся.

Щоб запобігти пошкодженню від засобів стайлінгу з теплом, вивчіть звичку використовувати термальний захисник на Вашому волоссі перед тим, як починати, які зазвичай поставляються у вигляді спрею або крему.

Вони не обтяжують Ваше волосся, оскільки вони зазвичай дуже легкі, тому наносьте по всій довжині.

   4. Додайте блиск

Сухе, пошкоджене волосся часто виглядає безбарвним і матовим. Додайте трохи блиску з олією для волосся для більш доглянутого фінішу. Можливо, Ви думаєте, що додавання олії до волосся зробить його жирним, але це зовсім не так.

Олія для волосся призначена для зволоження лише там, де це необхідно, і не обтяжує Ваше волосся.

Ефірні олії можуть зміцнювати волосся, швидко поглинаються і не мають жирного вигляду. Крім того, олія для волосся також допомагає відновити пошкоджене волосся та зберегти вологу для запобігання подальшим пошкодженням.

Це універсальний продукт, який швидко відновить Ваше пошкоджене волосся зараз і відновить його в майбутньому.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *