4 розкішні процедури в спа для чоловіків

0

Візит до спа часто вважається жіночою розвагою. Однак багато процедур у спа також ідеально підходять для того, щоб чоловік відчував себе відпочившим та омолодженим.

Якщо Ви зацікавлені в відвіданні спа, перегляньте 4 наступні розкішні процедури.

   1. Масаж глибокої тканини

Одним із найкращих виборів, які пропонують багато спа, є масаж глибокої тканини.

Для чоловіків з великими, щільними м’язами масаж глибокої тканини або шіацу може бути ідеальним засобом від жорсткості, болю або стресу. Масажисти глибокої тканини втирають глибоко в м’язи, щоб впливати на ті місця, які дійсно болять, тим самим допомагаючи розслабити тіло і підвищити гнучкість. Багато масажистів питають гостей, наскільки сильним має бути їх масаж, тому Ви можете вказати свої уподобання своєму масажисту. Масаж глибокої тканини особливо корисний для чоловіків-спортсменів або тих, хто дуже активно рухається.

   2. Воскові процедури

Багато сучасних спа пропонують чоловікам послуги з видалення непотрібного волосся з тіла.

Якщо у Вас є волосся на грудях або на спині, яке Ви хочете позбутися, або Вам виростає волосся там, де Ви не хочете голитися, відвідайте спа і запишіться на воскову процедуру. Естетики, які виконують воскові послуги в спа, використовують спеціальний віск, який спричиняє менше болю, ніж воск для використання вдома, і вони навчені методам, які роблять видалення волосся майже безболісним.

   3. Педікюр без лаку

Педікюр може здаватися ідеальним заняттям для вечора серед жінок, але це одна з найкращих процедур для чоловіка, який проводить багато часу на ногах.

Багато чоловіків не усвідомлюють, що педікюр включає в себе мочіння, очищення та шліфування ніг для відчуття свіжості, тому чоловіки можуть відвідати спа і запросити перший етап педікюру, а потім обійти лак. Майстер педікюру помічає Ваші ноги, видаляє мертву шкіру, виправляє обгризані кутикули та зволожує Ваші ноги. Багато сучасних спа називають педікюр для чоловіків «екзек’ютив педікюром», і це ідеально підходить для спортсменів та тих, хто проводить години, стоячи на ногах.

    4. Фітнес-фейсіал

Чоловіки також мають закупорені пори і проблеми зі шкірою, так само, як і жінки, і сьогодні в спа пропонують фейсіали, спрямовані особливо на тих, хто займається фітнесом та багато пітніє.

Фітнес-фейсіал включає парове відкривання пор, а потім очищення для видалення масла і бруду, які можуть потрапити під час потовиділення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *