Машинки для стрижки волос – ідеальна зачіска своїми руками

0

Волосся має властивість швидко рости, тому навіть наймодніша зачіска потребує постійного оновлення. Якщо Ви хочете завжди виглядати ідеально, тоді пристрій допоможе Вам забути про чергу в перукарні та зайві витрати на майстрів. Використовуючи машинку для стрижки волосся, можна самостійно скоригувати вже наявну стрижку або, за бажанням, створити нову – більш привабливу та стильну.

Машинка для стрижки волосся на акумуляторі – бездоганний вигляд без особливих зусиль

Потужна електрична машинка для чоловіків  – це Ваш домашній барбер, який завжди під рукою. З її допомогою можна в будь-який момент підстригти волосся або освіжити свою зачіску, не витрачаючи дорогоцінний час на візит до салону краси.

Завдяки широкому функціоналу машинка дозволяє не лише зробити гарну, якісну зачіску на голові, а й вирівняти лінію бороди або прибрати зайві волоски в області скронь.

Апарат створений для тих людей, які звикли ретельно дбати про свій зовнішній вигляд. Доступна ціна ручної машинки для стрижки волосся поєднується з інноваційними технологіями. Ви можете бути впевнені, що її розробка та виробництво здійснювалися висококваліфікованими спеціалістами, які наділили електроприлад багатьма функціональними можливостями:

 • гребені для регулювання довжини – створюють ідеальні стрижки. Малий гребінець машинки може використовуватися для чоловічої зачіски з волоссям від 3 до 15 мм, більший призначений для підстригання до 15–25 мм.;
 • унікальна система може точно запам’ятовує попередні налаштування для досягнення виняткового результату стрижки;
 • гострі леза – забезпечують надзвичайно точне стриження без нерівностей та різниці в довжині волосків. Ножі машинки виконані так, щоб довго зберігати свою гостроту і обрізати рослинність одним легким рухом;
 • робота в двох режимах – на всі випадки життя. Для безперервного стриження побутова машинка може підключатися до мережі, але за необхідності починає стригти на Ni-MH акумуляторах, що гарантує правильну бездротову роботу пристрою. Заряду вистачає на стрижку волосся протягом 50 хвилин. Світлодіодний індикатор на корпусі допоможе своєчасно зарядити пристрій, якщо закінчиться акумуляторна зарядка;
 • автоматичне підлаштування напруги – для використання в будь-якій точці планети. Безшумна машинка для стрижки підлаштовується до напруги в межах 100–240 В, тому оптимально підходить для використання в далеких поїздках.

Вирішивши придбати електричну стригучу машинку , можна порадувати себе або зробити чудовий подарунок близькій людині. Треба відзначити, що його ціна окупиться вже найближчим часом. Вам більше не доведеться ходити в перукарню, а це означає, що Ви значно заощадите свої кошти.

  Ергономічність та ефектний дизайн машинки для стрижки

Щоб універсальна машинка для стрижки була продуктивною та комфортною, спеціалісти брендових компаній  добре поработали над формою електроприладу.

 • Зручна прорезинена ручка забезпечує її надійний захват під час стрижки або гоління, а невелика вага не призводить до втоми кисті навіть після тривалого використання.
 • Всі кнопки машинки для стрижки розташовані так, щоб до них можна було легко дотягнутися великим пальцем руки. Відповідні регулятори знаходяться в найбільш підходящих місцях, але при цьому не можуть бути натиснуті випадково.
 • Стильний зовнішній вигляд машинки приведе в захват будь-якого чоловіка, а декілька варіантів кольорової гами дозволять підібрати найбільш прийнятний колір.
 • Немаловажно, що машинка для стрижки  має мийний корпус і не боїться очищення під проточною водою.
 • У комплекті з пристроєм постачається зручна щітка, яка швидко видалить волосся після стрижки для продовження терміну служби приладу та збереження гостроти лез.

  Переваги машинки для стрижки

Підстригальна машинка для домашньої стрижки користується підвищеною популярністю у чоловіків.

Відгуки людей, які вже використовують її для зачіски, говорять про багато:

 • машинка однаково ефективно підстригає волосся як у дитини, так і у дорослих чоловіків;
 • за допомогою машинки для стрижки можна сформувати будь-яку укладку або підстригтися під нуль;
 • апарат відрізняється тихою роботою і маленькою, компактною формою;
 • завдяки оснащенню, триммером можна точно коригувати форму бороди або чоловічих вус;
 • гребені машинки забезпечують до 10-12 налаштувань довжини;
 • вбудований акумулятор дозволяє використовувати машинку для стрижки без дроту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *