4 продукти, які сприяють зниженню ваги, прискорюючи обмін речовин

0

Ці 4 продукти, які спалюють жир, доведено, що прискорюють обмін речовин, що в кінцевому підсумку допомагає прискорити процес схуднення. Хоча їх ефекти можуть не бути драматичними, їхня сила полягає в їх здатності змінювати те, як Ваше тіло витрачає калорії невеликими порціями.

Калорії вважаються ворогом, коли Ви намагаєтеся дотримуватися дієти та схуднути, але насправді деякі продукти можуть допомогти прискорити Ваш обмін речовин. Якщо Ви намагаєтеся скинути трошки ваги, але все ще хочете насолоджуватися смачною їжею, перевірте нижче перерахований список.

       1. Гострий перець

Перці є популярним вибором їжі, оскільки вони додають природний смак і гостроту Вашій їжі.

 • Однак перці мають ще одну перевагу: вони відомі своєю здатністю прискорювати обмін речовин через наявність речовини, відомої як капсаїцин.
 • Якщо Ви споживаєте капсаїцин, Ви відчуєте збільшення кровообігу, чутливості до болю та обміну речовин.
 • Деякі експерти вважають, що гострі перці можуть збільшити обмін речовин майже на 25 відсотків, і зауважують, що ефект може тривати три години після прийому.

       2. Зернові та крупи

Споживання цілих зерен та крупів має дві переваги, коли мова йде про дієту та схуднення.

 • По-перше, ці вибори насичують більше, ніж рафіновані зерна, і коли Ви відчуваєте ситість швидше, Ви їстимете менше під час прийому їжі.
 • По-друге, цілі зерна також жувані, що означає, що Вам потрібно витрачати більше енергії на їжу та перетравлення.
 • Коли Ви споживаєте жувані продукти, Ваш обмін речовин активізується, поки Ви ще жуєте та ковзаєте, що означає, що Ви спалюєте калорії швидше, ніж якщо б Ви їли їжу, яка вимагає менше зусиль для поїдання.

       3. Темний шоколад

Кофеїн, один із основних інгредієнтів у темному шоколаді, чудовий для Вашого обміну речовин.

 • Споживання кофеїну показало, що прискорює Ваш обмін речовин на 5-8 відсотків, що може допомогти спалити додаткові 80-100 калорій.
 • Споживання темного шоколаду – це чудовий спосіб насолодитися ласощами і може фактично допомогти, а не завдавати шкоди, Вашій дієті.

      4. Риба

Тунець та інші м’ясисті, жирні риби корисні для Вашого обміну речовин через наявність Омега-3 жирних кислот.

 • Омега-3 жирні кислоти допомагають Вашому організму виробляти лептин, гормон, який сприяє відчуттю насичення.
 • Омега-3 жирні кислоти також грають роль у збільшенні обміну речовин, що означає, що Ви будете їсти менше і спалювати калорії швидше, коли тунець буде частиною Вашого прийому їжі.
 • Інші риби, багаті на Омега-3 жирні кислоти, включають лосось, сардини та скумбрію.

Хоча ці чотири продукти, споживані самі по собі, можуть здаватися не такими значущими, в поєднанні зі здоровою дією, кожна маленька дія допомагає. Так що не недооцінюйте силу їжі для активізації Вашого обміну речовин невеликими порціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *