Коли нарешті настає сезон купальників, ви зможете зустріти його з впевненістю, знаючи, який стиль купальника вибрати для свого типу тіла. Ось декілька порад, як знайти найбільш підходящий крій.

Розуміння різних типів тіла та визначення до якої категорії ви відноситеся (A, H, I, O, V чи X) допоможе вам зрозуміти, який купальник шукати. Отже, не варто бути невпевненим! Ось як підібрати найкращий купальник для вашого тіла.

Тип A

Якщо у вас тип тіла A, це значить, що у вас вузькі плечі, зазвичай маленький бюст і широкі стегна.

Що вибрати

Вам підійде купальник з зав’язками на шиї, який врівноважує плечі. Комбінуйте роздільний купальник з принтованою верхньою частиною та однотонними шортами. Щоб приховати стегна, виберіть купальник зі спідницею.

Типи H або I

Цей тип тіла вказує на пряму та невизначену фігуру. “H” для середньої комплекції, “I” для худорлявих. Плечі, талія та стегна майже однакової ширини.

Що вибрати

Одночастинний купальник з діагональними смугами створить акцент на талії. Для худорлявих відмінно підійдуть яскраві кольори та великі принти.

Тип O

Маючи фігуру типу O, ваше тіло гармонійно і має виразну талію. (Цікавий факт: у Мерилін Монро була саме така фігура!)

Що вибрати

Якщо у вас великий бюст, не соромтеся його показувати. Прямий виріз допоможе, якщо хочете приховати груди. Важливо, щоб купальник не був занадто обтягуючим.

Тип V

З такою фігурою плечі домінують, а стегна вужчі, ніби у плавця.

Що вибрати

Купальник з розширеним низом чи горизонтальними смугами збільшить об’єм стегон. Високий розріз на ногах робить акцент на них.

Тип X

Цей тип тіла є ідеальним і пропорційним. Плечі та стегна однакової ширини, а талія вузька.

Що вибрати

Вам пощастило! Вибір купальників обмежений лише вашим бюджетом. Все вам іде до обличчя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *