Очікується, що за 30 днів Ви зможете суттєво та безпечно зменшити вагу. Однак це передбачає не тільки помірні фізичні навантаження, але й наявність Вам доступних харчових планів. Це, ймовірно, допомагає сприяти зміцненню Вашого здоров’я і благополуччя. Google Fit може синхронізувати інформацію про Вашу активність та калорії. Продовжуйте програму, і Ваше тіло стане прекраснішим, ніж Ви його пам’ятаєте.

Робочий план включає роботу з рук, сідниць, живота та ніг, щоб допомогти Вам витрачати зайву вагу і формувати Ваше тіло. З розкішшю та відеонавчанням Ви будете відмінно себе почувати, виконуючи кожен рух.

Не потрібно жодного обладнання, тож Ви можете легко виконувати вправи вдома або в будь-якому місці, коли завгодно.

            Стратегії зменшення ваги та її підтримки

Основна частина найкращої програми контролю ваги повинна запобігати непотрібному набору ваги від зайвої жирової маси. Це має намір керувати очікуваннями з першого дня дієти особи.

 • Оскільки основна частина населення переглядається в групі людей, які відповідають певним критеріям індексу маси тіла (ІМТ) та відсотку жиру в організмі, головною метою є створення середовища, яке сприяє збереженню здорової ваги та тілесної маси протягом всього періоду дієти.
 • Є величезні докази того, що втрата зайвого відсотка жиру важка для деяких людей, і ризик повернення втраченої ваги великий.
 • З першого дня дієти слід приділяти увагу основним причинам надмірного набору ваги кожної людини та системі підтримки здорової ваги в контексті її способу життя.

           Вода

Можливо, Ви вважаєте, що вода є очевидним вибором, оскільки, ну, в ній немає калорій! Однак H2O має набагато більше властивостей, які роблять її дуже корисною для схуднення.

 • Дослідники виявили, що Ваш енергетичний обмін в стані спокою (або кількість калорій, які спалюються в спокої) може збільшуватися на 24-30% протягом 10 хвилин вживання води.
 • Вона також допомагає ниркам та печі працювати належним чином, а гідратованість сприяє насиченню Вашого апетиту. Багато людей плутають жагу з спрагою.
 • Наступного разу, коли Ви подумаєте, що хочете перекусити, спробуйте випити склянку води перш ніж їсти, і подивіться, як Ви себе почуваєте.

           Чай з імбирю

Участь цього кореня в схудненні пов’язана головним чином зі зміною сигналів, які часто заважають людям схуднути.

 • Наприклад, імбир має антиоксидантні та протизапальні властивості, які можуть допомогти запобігти серцевому ураженню та іншим стресорам.
 • Завдяки сполуціні  імбир може підвищувати рівень глюкози та зменшувати «поганий» холестерин.
 • Деякі дослідження також вказують на те, що вживання води з імбирем перед їжею може зробити Ваш шлунок відчутним повним.

           Менше цукру

Ви можете винуватити науку в своєму апетиті. Згідно з дослідженням на цю тему, ми маємо тенденцію любити випічку, і ця тенденція універсальна і виникає дуже легко.

 • Цукор робить їжу смачною, тому виробники додають його до всього, від хліба до супів, соусів для салатів, круп, йогуртів і багатьох інших продуктів. Це призводить до надмірної кількості цукру!
 • Загалом людстьво споживає в середньому 19 чайних ложок цукру щоденно — більше, ніж шість ложок для жінок та дев’ять ложок для чоловіків
 • Це точно не сприяє зменшенню ваги, тому прихильники планів схуднення радять споживати менше цукру.

           Пийте зелений чай

Зелений чай вважається одним з найбільш ефективних напоїв, які доступні.

 • Деякі дослідження показали, що велика кількість антиоксидантів, які містить чай, спалює жир і підвищує обмін речовин, а також містить менше калорій.
 • Прямо після сніданку та обіду — відмінний час для його вживання, оскільки Ваша швидкість обміну речовин тоді найвища.
 • Зелений чай допоможе цьому процесу, дозволяючи Вам ефективніше обробляти інформацію.

Більшість стратегій зниження ваги спрямовані на те, що треба виключити. Для отримання швидких результатів Ви помітите перший ефект, коли Ви позбудетесь звичайних продуктів:

 • Оброблені продукти, включаючи жирну їжу.
 • Солодкі продукти, такі як печиво та солодкі напої.
 • Продукти харчування, такі як вироблені з рафінованого білого борошна та цукру.

Ці продукти можуть спричиняти задержку води і набряки, впливаючи на Вашу вагу на вагах і те, як одяг сідає. Вони також часто містять більше зв’язаної кількості калорій чи вуглеводів на порцію, що призводить до викидів, які заважають втраті ваги. Крім того, ці продукти часто вилучаються з вітамінів та волокон. Наступний етап виключає виникнення відчуття голоду та допомагає контролювати рівень цукру в крові та рівень інсуліну, пов’язаний із збереженням ваги.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *