Покупка весільного плаття — це захоплююча частина планування весілля, але вона також може бути важкою. Дізнайтеся, як вибрати красиве весільне плаття, яке підійде для Вашого типу фігури та стилю. Отримайте уявлення про типи плаття, які підкреслять Вашу красу з голови до ніг.

  Типи фігур

Великий бюст: головне — показати Ваш декольте, не розкриваючи занадто багато вирізу. Вирізи у формі лодочки чудово підходять, але якщо Ви віддаєте перевагу безтрісницевим весільним сукням, знайдіть той з вирізом у формі сердечка, а не прямим.

Маленькій: щоб витягти Ваше тіло, розгляньте плаття у стилі «А», «труба» або «пряме». Весільні сукні для маленьких дівчаток повинні затягуватися над Вашим природним поясом. Люба тканина підійде, але якщо Ви додаєте деталі, тримайте їх на майці, а не на спідниці. Уникайте коротких весільних суконь, особливо довжиною до середини щиколотки.

Плюс-сайз: найкращі весільні сукні для жінок плюс-розміру — це сукні в стилі «імперія», які починаються під грудьми і плавно розширяються в стилі «А». Вибирайте гладку, структуровану тканину, а не щось занадто розгойдане. Переконайтеся, що воно не занадто завелике.

Фігура в формі груші: підкресліть свою середину та відволікайте увагу від стегон, вибираючи спідницю у стилі «А». Лямки-спагеті або V-подібний виріз підкреслять верхню частину Вашого тіла. Багато жінок з фігурою в формі груші можуть вдало носити весільні сукні у стилі «русалка». Уникайте прилягаючих тканин і вибирайте щось міцне, наприклад, атлас.

Високі: прості весільні сукні найкраще підходять високим жінкам. Шукайте прекрасне плаття з силуетом, яке підкреслить Ваш природний образ і зріст. Уникайте додавання занадто багато деталей до Вашого плаття — чим простіше, тим краще.

Маленький груди: якщо у Вас маленьки груди, Ви можете бути впевнені, що існує весільне плаття, яке візуально створить їх для Вас. Підкресліть своє стройне тіло, використовуючи довгі, легкі бальні сукні, які затягуються на Ваший талії, або пряме плаття з тонкою тканиною і рюшами для створення форми. Сборочний верх або підкладений гальтер дивовижно допоможуть.

Поради щодо покупки весільного плаття

  • Вирішіть, який тип плаття найбільш підходить на основі стилю Вашого весілля.
  • Ви шукаєте плаття для весілля на пляжі, плаття з мереживом, вінтажне весільне плаття чи щось інше?
  • Більшість жінок вибирають біле весільне плаття або подібний колір, але є багато інших варіантів для розгляду.
  • На виготовлення плаття може піти шість місяців, тому залиште достатньо часу. Стилі змінюються щороку, тому не купуйте його занадто заздалегідь.

Ключ до покупки весільних суконь — усвідомлення, які стилі підкреслять Ваш тип фігури. Шукайте плаття, яке підкреслить Ваші переваги, а не останній тренд, щоб Ви виглядали й почувалися на свій найкращий спеціальний день.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *