Прикраси в сучасних образах – це, як розділові знаки в реченні, без них немає певної цілісності і ясності. Щоб Ваші луки були простими у “прочитанні”, не забувайте доповнювати їх стильною прикрасою. А які з них найкраще використати цього року, Ви дізнаєтесь прямо зараз.

Перлинні кулони природних форм з тонкими ланцюжками – мінімалістична і лаконічна прикраса, яка стане в нагоді жінкам різного віку цього року.

Набори каблучок у ніжному виконанні доречно прикрасять Ваші ручки. Не бійтеся величезної кількості кілець на пальцях, чим більше їх буде, тим сучаснішим в цілому виглядатиме Ваш образ.

 

Наступний актуальний тренд – це багатошарові браслети із витонченими акцентами.

З крайності до крайності, саме цього правила дотримуються сучасні гуру моди. Крім витончених мінімалістичних аксесуарів у тренді будуть масивні персні і великі браслети, посипані блискучими стразами.

 

Сережки – цього року саме їм стилісти приділили свою пильну увагу. Тільки подивіться, наскільки різноманітний вибір сережок пропонують Вам магазини. Кожна модниця легко зможе вибрати для себе ідеальну модель, яка задовольнить її потреби. Різноманітність форм, витончені лінії, мінімалізм, масивність і химерність – все це є родзинкою трендової біжутерії.

 

Сережки у вигляді квітів, метеликів, прикрашені каменями і, звичайно ж, мінімалістичні круглі моделі – радуватимуть Вас і прикрашатимуть собою, як повсякденні, так і святкові аутфіти.

Масивні ланцюги – це також беззастережний тренд, який немає конкурентів.

Також гуру моди звертають увагу на багатошарові ланцюги в золотому відтінку. За допомогою цієї прикраси можна кардинально змінити зовнішній вигляд будь-якого стилістичного образу. Сміливо експериментуйте з масивними багатошаровими ланцюжками, вони чудово підходять, як до в’язаних светрів, так і до шовкових майок в білизняному стилі.

Каффи – прикраса справжніх королів! Сучасні тенденції моди дозволяють Вам прикрашати не тільки мочку вуха, але й будь-яку іншу його частину. Ажурні золоті кафи можна сміливо комбінувати із масивними круглими сережками.

Написи та ініціали цього року також будуть присутні на сучасних моделях прикрас. Подібна біжутерія додасть індивідуальності Вашим сучасним лукам.

Насолоджуйтеся вишуканістю, тонкістю та благородством сучасних прикрас, кожна з них гідна Вашої уваги цього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *