Топ-порад для догляду за шкірою рук
Наступним кроком у догляді за шкірою рук має бути зменшення негативного впливу від використання побутової хімії. Відомо, що прання вручну, миття посуду, плити або підлоги за допомогою різних засобів негативно впливає на шкіру рук. Тому намагайтеся якнайбільше уникати таких дій і використовуйте рукавички.
Після цього обов’язково наносьте крем для рук, при умові, що Ви перед тим ознайомилися з його складом, який містить достатню кількість зволожувальних компонентів. Відмінно підійде крем для рук від відомого бренду, оскільки він містить поживні речовини та достатньо зволожує шкіру.
На цьому етапі догляду за шкірою рук ми рекомендуємо використовувати пілінги. Краще всього виконувати їх з допомогою м’яких, не занадто абразивних засобів з дрібними скрабуючими частинками. Якщо існують різні рейтинги кращих кремів для рук, які регулярно оновлюються, то пілінг можна зробити вдома самостійно.
Ідеальний варіант – це м’який скраб на основі помелої кави або будь-якого масла, наприклад, оливкового. Також можна додати кілька крапель вітамінів будь-якої групи, але найкраще використовувати вітаміни А або Е. Ці вітаміни допомагають боротися з ознаками старіння шкіри і мають найбільш позитивний ефект на шкіру рук. Робіть пілінг для рук два рази на тиждень, щоб видалити ороговілі частинки шкіри.
Зволожуємо і зм’якшуємо
Звичайно, догляд за шкірою рук не закінчується на вищезазначених процедурах і рекомендаціях. Регулярно потрібно наносити крем, оскільки саме цей засіб є найбільш поширеним, і ефект від нього відчутний практично миттєво.
Важко визначити, який крем для рук краще, оскільки кожен з них має свої переваги. Один зберігає водний баланс шкіри рук, інший прискорює регенерацію клітин, третій миттєво знімає подразнення. Ваш вибір в багатьох відношеннях залежить від потреб вашої шкіри, не можна додатково зволожувати вже вологу шкіру. Але є один вид крема для рук, який безумовно підходить всім! Це крем з великою кількістю поживних речовин і мікроелементів, які насичують клітини шкіри і позитивно впливають на всі її функції.
5 пунктів щоденного догляду за шкірою рук
- Після контакту шкіри рук з водою завжди повністю витирайте вологу, а потім одразу наносять крем. Який крем обрати і як правильно – ми вже підказали.
- Рекомендуємо мити руки теплою водою, а не гарячою чи холодною. Найоптимальніша температура води, щоб Ваша шкіра не відчувала сухості або тріщин, – це тепла вода, трохи тепліша за кімнатну температуру.
- У виборі мила для рук обов’язково враховуйте його рН, який не перевищує нейтральний показник.
- В жодному разі не треба терти руки жорсткою губкою.
- Не забувайте про захист рук у вигляді рукавичок під час прибирання або роботи в саду.
Догляд за руками в різні сезони
Час року і його зміна також впливають на весь наш організм, в тому числі і на шкіру рук. Залежно від особливостей сезону деякою мірою відрізняються і принципи догляду. Так, літом обов’язково потрібно включати в ритуали захист від ультрафіолетового випромінювання. Наносити його потрібно приблизно за 10-20 хвилин до виходу з дому.
Зимою до звичного догляду за шкірою рук потрібно додати поживні маски. Навіть якщо Ви використовуєте суперпоживний крем, який увійшов до списку “ТОП-10 кращих кремів для рук”.
Як наносити крем у догляді за шкірою рук?
90% людей в догляді за руками використовує тільки крем, однак це не зовсім правильно. Щоб отримати максимально позитивний ефект від крема, потрібно вміти його використовувати. Є декілька важливих аспектів у питанні про те, як правильно наносити крем на руки, і Вам точно потрібно знати про них.
- По-перше, ніколи не наносьте крем на руки перед виходом з дому. Будь-який крем містить молекули води, які при низьких температурах можуть замерзнути, а при високих – надто нагрітися. Це негативно впливає на шкіру.
- По-друге, розподіляти крем по руках потрібно плавними, масажними рухами від нігтьов до зап’ястків.
Звичайно, догляд за шкірою рук не закінчується на вищезазначених процедурах і рекомендаціях. Регулярно потрібно наносити крем, оскільки саме цей засіб є найбільш поширеним, і ефект від нього відчутний практично миттєво.