Таємниця красивих і ніжних рук вже давно розкрита. Гладка і ніжна шкіра рук завжди вважалася ознакою високого соціального статусу. Зараз ситуація трохи змінилася, але стан шкіри рук частіше визначає вік. Руки піддаються впливу великої кількості не найкращих речовин, перепадів температур і інших чинників.

Тому молодість і здоровий вигляд рук, а також їхня м’якість і ніжність, залежать від нас. Щоб уникнути передчасного старіння шкіри рук, потрібний правильний догляд. Який саме? Ми підготували кілька рекомендацій.

           Причини старіння та погіршення стану шкіри рук

Щоб обрати правильний догляд, потрібно спочатку зрозуміти, що саме впливає на шкіру рук. І фахівці виділяють кілька причин, які насправді вирішуються досить просто і не повинні викликати в вас страх:

  1. Природна будова. Шкіра рук вразлива через те, що жирова клітинна тканина, розташована на зворотній стороні кисті, набагато тонша, ніж на інших частинах тіла. Це стає причиною сухості та обезвоження цієї зони, уникнути чому досить складно. Це також призводить до раннього появи зморшок на руках.
  2. Зовнішнє середовище. Жара, сонце або навпаки мороз і вітер викликають надмірну сухість, замерзання та інші проблеми зі шкірою рук. І це, звісно ж, негативно позначається на її стані.
  3. Побутова хімія. Далеко не всі люди прибираються вдома або миють посуд у рукавичках. Тому відбувається прямий контакт з побутовою хімією, яка дуже негативно впливає на шкіру. Плюс до цього низькоякісна вода з водопроводу також не живить шкіру корисними мікроелементами.

            Грамотний догляд в домашніх умовах

Кожному з нас дуже важливо зрозуміти, що догляд за руками не обмежується лише використанням навіть найкращого крему для рук, цій частині нашого тіла потрібно набагато більше уваги.

            Правильне харчування вирішує багато питань

Починати завжди потрібно з правильного харчування, як і в догляді за шкірою обличчя. Наша шкіра — це дзеркало нашого організму. Якщо йому не вистачає вітамінів, мікроелементів і навіть води, починають проявлятися серйозні або не дуже проблеми зі шкірою. І якщо на обличчі можуть з’являтися акне, покрасніння, то шкіра рук може почати лущитися. У разі якщо Ви споживаєте в їжу достатню кількість фруктів, овочів, білка і інших корисних продуктів, як мінімум проблем через це Ви точно зможете уникнути.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *