Якщо Ви ще не визначилися з ароматом, який асоціюється з наближаючимся літом, то ця стаття буде корисною.

Як часто ми думаємо про оновлення нашої парфумерної колекції? Якщо Ви прихильник парфумерії, мабуть, це відбувається досить часто: раз на сезон або навіть дві. Однак інші люди можуть використовувати один і той же аромат цілий рік. Це не зовсім правильно з точки зору особливостей ароматичних композицій. Деякі жіночі аромати можуть бути досить важкими для теплої пори року і занадто солодкими для зими. Рішення цієї проблеми досить просте. Кожній температурі — свій аромат.

Підхід до вибору парфуму на літо повинен бути особливо серйозним і відповідальним. Адже саме влітку жіночі парфуми або чоловічі одеколони розкриваються особливо яскраво і виразно. Насичені і глибокі аромати можуть душити і бути занадто різкими, якщо не для Вас, то для оточуючих. І, звісно ж, ніхто не хоче чути негативних коментарів про свій парфум.

           «Літні» сімейства ароматів

Відразу стає зрозуміло, що влітку краще обирати більш легкі та ніжні парфуми для жінок, свіжі та більш м’які для чоловіків.

  • Відмінним варіантом для літа можна вважати перевагу нот мандарина або бергамота, груші або яблук у поєднанні з мохом або амброю.
  • Відповідно чудово розкриються на вас влітку аромати з великою кількістю фруктових, цитрусових та акватичних нот. А, відповідно, і відносяться до свіжих, квіткових та цитрусових сімейств.

             ТОП жіночих ароматів для літа

Знойний час року, наповнений розмахом кольорів і ароматів, очаровує нас своєю безтурботністю. Навколо нас соковиті фрукти та ягоди, що викликають дику бажання огорнутися смачними та манливими ароматами. Серед жіночих парфумів таких переважне більшість, але є ті особливі, які ідеально впишуться в композицію Вашого літнього образу.

             Chanel Chance Eau Vive

Спалахи світлості і свіжості. Лінійка ароматів Chanel Chance вже стала неодмінною класикою в асортименті інтернет-магазинів парфумерії. Проте в цій композиції таємниця.

  • Свіжість та легкість аромату плавно переходить у м’яку, теплу димку.
  • За думкою багатьох парфумерів саме такий ефект дає поєднання червоної апельсину, грейпфрута, квіткових нот (ірису та жасмину) та мускусно-кедрової комбінації.

             Davidoff Cool Water Woman

Головне, що можуть дарувати нам літні парфуми — це емоції та відчуття. У жаркий літній день можна насититися досить швидко, і виникає дикий бажання відчути подих вітру та краплі прохолодного дощу на шкірі.

  • Аромат від бренду Davidoff, назва якого можна перекласти як «прохолодна вода», саме ці відчуття даруватиме з першої краплі.

             Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Petales

Бажаєте придбати популярні парфуми на літо, які вважаються бестселером? Здається так, але трохи ізюминки не завадило б? Прекрасно, ми маємо для Вас варіант. Нова варіація La Petite Robe Noire або маленької чорної сукні від Guerlain.

  • Така ж ніжна, як і представник лінійки, але більш грайлива та свіжа. Смачний квітковий аромат з зеленим відтінком — саме та суміш, яка зробить будь-який літній образ стильним та вишуканим.

Ми обрали на свою думку найбільш підходящі для спекотного часу року аромати. Серед них точно знайдеться той, що сподобається Вам. Радувати себе — головна мета в житті.

Тема літніх ароматів досить обширна та багатогранна, навіть якщо на перший погляд так  і не здається!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *