Ми трохи ознайомилися з теорією, і настав час перейти до практичних порад. Пропонуємо Вашій увазі Топ-5 денних парфумів — в цей відбір потрапили найрізноманітніші аромати для жінок різного віку, темпераменту та характеру.

            Dolce&Gabbana Dolce

Dolce&Gabbana Dolce — це одна з композицій модного будинку, яка стала класичною. Назва Dolce («Солодкий») не зовсім точно описує букет цієї парфумованої води. Відкривши флакон, Ви скоріше вловите м’які і свіжі нотки неролі і папайї. Однак, ненав’язлива солодкість амарилісу добре розкривається через декілька годин носіння Dolce. Композиція завершується білими квітами нарциса і кувшинки.

Dolce&Gabbana The One — той рідкісний випадок, коли квітково-східний букет досить підходить для повсякденного носіння.

 • При нанесенні Ви відчуєте личі, персик, мандарин і бергамот.
 • Денні парфуми поступово розкриваються, стаючи все більш чуттєвими і «приземленими» — наприкінці розкриваються мускус, амбра і ваніль.

            Burberry My Burberry

Творець Burberry My Burberry Франсіс Кюркджян прагнув відтворити атмосферу Лондона: туман, хмари, квіти в парку і ритм великого міста.

 • Це фруктово-квітковий набір нот, але його букет не такий простий. У верхніх нотах його доповнює аромат льону і бергамота.

            Narciso Rodriguez For Her

Narciso Rodriguez For Her — обманливо нейтральний деревний мускус з легким квітковим шлейфом.

 • За допомогою базових нот ветиверу, ванілі і пачулі парфумер створив ненав’язливу, але чуттєву композицію.
 • А доповнили її османтус, африканський апельсиновий цвіт, мускус і амбра.

            Cacharel Anais Anais

Cacharel Anais Anais — квітковий повсякденний аромат з «приземленими» нотками амбри, шкіри і дубового мху. Але цей земляний букет розкривається лише через декілька годин.

 • Спочатку це жіночний квітковий парфум, в якому переважають такі запахи, як гіацинт, лаванда і жасмин.

            Для офісу: найменш нав’язливі аромати

Придбавши ароматний флакон, ми хочемо підкреслити свою індивідуальність, завершити образ, залишити ненав’язливе приємне враження. Але в умовах офісу це не просто — замкнуте простір не дозволяє використовувати якісь помітні води без ризику роздратувати оточуючих.

 • У пошуках денних офісних парфумів не мчіться за стійким і насиченим ароматом. І Вам самим, і колегам через декілька годин перебування в офісі (навіть в open-space) запах набридне. Він буде Вас тяготити, а в найгіршому випадку викличе головний біль.
 • З цієї причини деякі роботодавці просять своїх працівників і працівниць не використовувати парфум у робочий час. Якщо Ви працюєте в подібному закладі, відмовтеся від парфуму, щоб уникнути позбавлення премії або сварки з керівництвом.
 • Замість флакона парфумерії виберіть гель для душу з приємним запахом і легкий спрей для тіла.

            Elizabeth Arden Green Tea

Гарний вибір для офісу — духи-унісекс. Як правило, вони спортивні або свіжі. Уникайте флаконів, які яскраво пахнуть цитрусами і хвоєю — спочатку вони можуть давати відчуття чистого повітря, але в невеликій кімнаті швидко почнуть роздратовувати оточуючих.

 • Ваш вибір — духи з нотками ландишу, сирені, лотоса, зеленого чаю. Відмінний приклад подібного аромату — Elizabeth Arden Green Tea.

            Creed Silver Mountain Water

Водні, або акватичні запахи, які зазвичай відносять до унісекс-парфумерії, також чудово підійдуть для офісних працівниць. Вони пахнуть дощем, морем, повітрям після грози… Такий ненав’язливий аромат добре розкривається саме в закритому приміщенні.

 • Гарний приклад — унісекс-вода Creed Silver Mountain Water. Окрім водяних ноток в ній присутні легкі зелені і цитрусові аромати.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *