Слагінг – новий тренд у соціальних мережах. Чи варто спробувати?

0

Соціальні мережі, особливо TikTok, надають величезний потік інформації, трендів і різних хитрощів, що часто можуть заплутати. Проте серед них є один вірусний тренд – слагінг.

Мрієте про шкіру, схожу на шкіру немовляти? Вам знадобляться вирішальні кроки, якщо Ваша шкіра суха або обезвожена з лусочками, від яких Ви не можете позбутися. Слагінг може бути відповіддю на Ваші проблеми. Однак якщо Ваша шкіра комбінована або жирна, краще уникати цього засобу, щоб уникнути появи прищів.

          Трошки науки на початку

Косметичні продукти містять різноманітні складові, включаючи зволожувачі та оклюзиви. Зволожувачі привертають вологу з навколишнього середовища та забезпечують зволоження шкіри. Оклюзиви, з свого боку, захищають шкіру від зовнішніх впливів і, головне, утримують вологу в шкірі. До них відносяться такі інгредієнти, як сквалан, арганова олія, ланолін та масло ши.

Слагінг використовує оклюзиви на основі вазеліну, щоб забезпечити те, що всі нанесені продукти, такі як креми для шкіри чи сироватки, не випаровуються з Вашої шкіри. Це дозволяє їм діяти протягом тривалого часу.

          Як часто робити слагінг?

Слагінг – це, фактично, останній крок у вечірному догляді за шкірою. Особливо взимку слагінг може врятувати шкіру від лущення та виснаження через холод, мороз та вітер. Достатньо робити його тричі на тиждень, в залежності від потреб Вашої шкіри.Принцип слагінгу дуже простий.

  • Ви наносите на шкіру свої улюблені засоби – сироватки та крем для шкіри, а потім наносите тонкий шар оклюзиву на основі вазеліну або з додаванням ланоліну, сквалану, арганової олії або масла ши.
  • Однак, якщо Вам не подобається відчуття жирності на обличчі, цей тренд, безумовно, не для Вас. У всіх інших випадках – сміливо спробуйте!

Важливо: Перед нанесенням оклюзиву на крем, збризніть обличчя зволожувальною емульсією для шкіри. Чим більше зволоження, тим краще.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *