Скільки крему з SPF потрібно щоденно наносити на обличчя, щоб забезпечити достатній захист від сонця? Це не кілька крапель, як Ви мабуть вважаєте.

Можливо, Ви десь читали, що різниця в захисті між SPF 30 і SPF 50 становить лише кілька відсотків. Тож чому тоді варто використовувати крем з SPF 50? Проте це правда лише у випадку, якщо Ви наносите достатню кількість крему. Але багато хто ігнорує цей факт.

           Скільки крему з SPF Вам потрібно?

Для досягнення ступеня захисту SPF, зазначеного на Вашому сонцезахисному кремі, потрібно нанести 2 мг засобу на кожен квадратний сантиметр шкіри. Для тих, хто не має міліграмових ваг, це приблизно чверть чайної ложки для обличчя і половина чайної ложки для обличчя та шиї. Це не має значення, який саме вид сонцезахисних засобів Ви використовуєте, чи то з мінеральними, чи з фізичними фільтрами.

Якщо Ви не хочете завжди носити з собою чайну ложку для вимірювання кількості крему, можете використовувати пальці. Чверть чайної ложки відповідає кількості крему, яка поміщається на витягнутих вказівному і середньому пальцях, коли Ви робите з ними «знак перемоги» — V.

           Чи достатньо SPF у денному кремі й тональній основі?

Чимало денних кремів і тональних основ містять SPF, тож чому потрібно купувати ще один засіб? Такий підхід має декілька недоліків.

Перш за все, такі засоби не є водонепроникними, тому при найменшому потовиділенні вони зникають з обличчя. Друге, з ними неможливо нанести таку кількість, яка забезпечила б достатній захист для всього обличчя. І, нарешті, вони зазвичай не містять захисту від УФА-випромінювання.

Наші улюблені сонцезахисні засоби для обличчя з SPF :

  • Clinique Sun SPF 40 Face Cream крем для обличчя з SPF 40.
  • Nuxe Sun Nuxe Sun легкий захисний флюїд SPF .
  • Bioderma Photoderm Mineral флюїд SPF 50+.
  • Крем-гель Apivita Bee Sun Safe зволожуючий крем-гель SPF 50.

Пам’ятайте, що крем для обличчя з SPF захищає Вас лише на декілька годин. Тому не забувайте поновлювати захисний шар, носіть капелюх і сонцезахисні окуляри.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *