Секрет універсальності ароматів з гвоздикою

0

У більшості випадків люди прагнуть створити щось, що буде відповідати будь-де і завжди, у парфумерії також є розділ, який стосується вічного пошуку універсального аромату, який буде елегантно звучати у будь-якій ситуації.

До цієї категорії належать парфуми з нотами гвоздики. Ця квітка має стриманий, не вишуканий, але стійкий аромат.

  • Одним з представників цієї групи є Elizabeth Arden Green Tea. Відмінний жіночий цитрусово-фужерний аромат, який чудово доповнюють акценти гвоздики в базовій ноті.

Про себе можна сказати різними способами:

  • примірявши елегантний костюм;
  • показавши дорогий аксесуар;
  • продемонструвавши розкішний парфум.

І якщо два перших методи — це візуальна частина, то парфум діє на більш тонкому рівні, підкорюючи обоняння.

Hugo Boss Bottled № 6 — саме той екземпляр, який допоможе створити бездоганну ауру лаконічно заявляючи про присутність переможця з нотами сливи, гвоздики та кедра, і не тільки…

            Коли лаконічність також може звучати голосно

Montale Wild Pears один з тих ароматів, які не відмовилися від можливості виділитися, при цьому зберігши тонку межу нестриманої енергії та лаконічності.

  • Вони належать до фужерних та фруктових у класифікації парфумів, у них дійсно звучать акорди груші, гвоздики та сандала, які доповнюються нотами ванілі, ландиша та бергамота.
  • Тому якщо Ваш вибір — це вміла подача прояву Вашої нестриманості і розкіші, то Вам безперечно варто спробувати ці парфуми з гвоздикою.

Спостерігаючи картину в цілому, кожен оцінює можливість змінювати і змінюватися в залежності від своїх уподобань та цілей, зберігаючи при цьому свої принципи.

У випадку ароматів з нотами гвоздики, будьте впевнені, що Ваш стриманий стиль буде відтворений у будь-якому випадку.

І не забувайте про важливість тестування аромату на Вашій шкірі перед покупкою, оскільки запах може відрізнятися на різних людях.

Аромати мають довгий, іноді тернистий шлях, і нехай вони і надалі набирають ще більш стрімких та неочікуваних поворотів і радують нас, готових до нових експериментів та відкриттів шанувальників ароматів.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *