«Вуличний стиль» не є впливом якогось конкретного дизайнера чи основного тренду, а натхнений людьми, яких Ви бачите навколо на вулиці. Це має бути незвичайним і автентичним, оскільки він належить «повсякденним» людям, достатньо сміливим, щоб висловлювати свій власний індивідуальний стиль. Чи ви той, хто відмовляється від гри за так звані правила моди?

  Феномен, відомий як «Вуличний стиль»

Вуличний стиль строго міський, і його малоймовірно знайти за межами міста. Зазвичай він поєднує модні вигляди, які кастомізовані аксесуарами, та приймає конкретні модні тенденції, залишаючи достатньо місця для творчого виразу та спонтанності. Тривалість вуличного стилю можна пояснити впливом підкультурних груп, таких як панки, хіппі, гранж, готи, преппі тощо. Тут немає правил.

   Молодіжна культура та мода

Молодь лежить в основі уличного стилю і впливає на тренди, впроваджуючи свій особистий стиль, чи то хіп-хоп, чи готика.

Вуличні тенденції впливають на легкість, пов’язану з молодіжною культурою. Також підкреслюється важливість різноманітності та оригінальності, що в свою чергу виявляється як почуття належності до групи. Це так само культура, як і спосіб одягатися.

   Просто будьте собою

Суть вуличного стилю полягає в створенні ідіосинкратичного вигляду, який виражає Вашу позицію, цінності та ідеали. Якщо Ви підтримуєте справедливу торгівлю чи вибираєте місцевий одяг, любите аксесуари, такі як шарфи, військовий стиль або моду 1950-х років, Ви вже відправляєтеся стежкою вуличного стилю — тільки Вашої власної.

Ваш щоденний вигляд — це Ваш власний вигляд, і Ви визначаєте його. Це те «щось» додаткове, яке служить ідентифікатором для Вас. «О, Привіт, це Валері; ми пізнали б Вас скрізь за цими чоботами».

   Фокус на аксесуарах

Вам подобаються шляпи? І аксесуар, такий як шапка, може виділити Вас з толпи виглядом, який одночасно ретро та міський шик. Ключ до успіху — це впевненість, отож радісно приймайте свій стиль.

Унікальні аксесуари часто є центральним елементом образів вуличного стилю. Манжети, сонячна шапка з ретро-окулярами, взуття лаймового кольору, принтовані штани чи галстук, який носиться з сукнею — все це нестандартні способи підтвердити Вашу модну виправданість.

   Ваші улюблені магазини

У Вас є вибір, коли мова йде про виявлення себе. Незалежно від того, де Ви купуєте, довіряйте своїм інстинктам. Наступного разу, коли Ви побачите щось, що Вам сподобалося і Ви визнаєте: «Це я!» — просто купуйте це.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *