На перший погляд, вибір гаманця здається абсолютно простим, але як тільки приходить час вибору, виникає безліч питань: який дизайн обрати, як підібрати колір, розмір. Щоб покупка припала до смаку, варто розібратися, які бувають жіночі гаманці.

Гаманець – аксесуар для зберігання грошових коштів чи доповнення жіночого образу?

Гаманці були створені дуже давно й спочатку мали форму невеличкої сумочки. Але навіть три століття тому багаті леді використовували цей аксесуар як прикрасу, обшиваючи різноманітними стрічками. Історія відіграла важливу роль у розвитку аксесуара, оскільки сучасні жіночі гаманці служать не лише для зберігання грошових коштів, але й як необхідна складова завершеного образу.

    Різноманіття жіночих гаманців

Підбираючи гаманець, багато жінок, насамперед, звертають увагу на колір. Діловим дамам підійдуть класичні відтінки (чорний, коричневий, білий, бежевий); романтичним натурам може доповнити образ червоний або рожевий аксесуар; любителькам експериментів сподобаються моделі яскравих відтінків. Багато жіночих гаманців мають додаткові прикраси (стрази, малюнки).

Важливим моментом є вибір дизайну гаманця. Для цього варто знати основні види таких виробів:

  1. Портмоне – має невеликий розмір, підійде діловим дамам і прихильницям сумочок невеликих розмірів. Може мати різний дизайн (з защіпкою, з одним або двома вигинами, вертикальне портмоне), має кілька відділень для купюр, включаючи відділення для кредиток, фото і монет;
  2. Клатч – відрізняється вмістким розміром з різноманітними застібками (блискавка, кліпса), має безліч великих відділень для готівки, монет, кредитних карток, фотографій;
  3. Книжки – візуально нагадують обкладинку для документів, мають защіпку для паперових купюр, не містять монетниці;
  4. Монетниці – назва говорить про призначення, але паперові купюри можна зберігати, якщо скрутити трубочкою.

Враховуючи різноманіття видів виробів, можна зробити висновок, що гаманці слід придбавати відповідно до смакових уподобань, а також залежно від того, що потрібно зберігати в них.

Не варто знехтувати якістю виробу, тому купувати цей аксесуар варто лише в перевірених спеціалізованих магазинах та інтернет-магазинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *