Якщо документ не захищений обкладинкою, він може зм’ятися або навіть порватися! А відновлювати пошкоджений паспорт – це хлопотне та не найприємніше заняття. Тому якщо у Вас ще немає обкладинки для паспорта, саме час подумати про її придбання!

    Які існують обкладинки для паспорта

Які варіанти аксесуарів сьогодні можна зустріти? Найрізноманітніші:

 1. Звичні моделі з пластику та картону. Їх основний форте – низька вартість, крім того, можна підібрати варіант із будь-яким малюнком, від ніжних кольорів до героїв мультфільмів. Можна підібрати як дуже стримані варіанти, так і дуже незвичайні, які привертають увагу. Такі варіанти дуже любить молодь через їх яскравість та оригінальність.
 2. Моделі зі штучної шкіри. Виглядають стильно, мають привабливий зовнішній вигляд. Вони коштують менше, ніж вироби з натуральної шкіри, але й служать не так довго, швидко втрачають зовнішній блиск.
 3. Варіанти з тканини. Дуже цікавий варіант, можна знайти незвичайні та самобутні вироби. Вони можуть бути прикрашені стразами, вишивкою, стрічками. Подібні моделі частіше робляться для представниць прекрасної статі.
 4. Вироби з натуральної шкіри. Такі обкладинки виглядають дуже стильно, солідно та модно, вони довго служать своєму власникові. Можна підібрати як однотонну модель (стриману або яскраву – як душі угодно), так і варіант з малюнком.

   Який з варіантів краще всього

Смаки у людей різні, отже і уявлення про “найкраще” буде відрізнятися.

 • Шкіряна обкладинка виглядає краще всього, вона підкреслює смак власника документа, відчуття стилю. Але вона й коштує більше, ніж моделі з пластику та штучної шкіри (що зрозуміло, адже за якість завжди треба платити).
 • Якщо Ви хочете обрати аксесуар “на все часи”, то єдиного варіанта, як обкладинка з натуральної шкіри, не знайти.
 • А якщо хочете змінювати обкладки під настрій, можливо, варто розглянути пластикові варіанти, хоча вони, звичайно, виглядають менш виграшно.

   Різноманіття шкіряних обкладинок

Як вже було сказано, шкіряні моделі – оптимальний вибір у багатьох ситуаціях. Також це ідеальне рішення для подарунка коштовній людині, другові, керівнику, колезі (наприклад, від невеликого колективу). І не варто думати, що шкіряна обкладинка – солідна, але нудна та нудна. Сьогодні можна підібрати найрізноманітніші моделі у різних кольорах.

 • На ринку представлені вироби як у спокійних, звичних для подібних аксесуарів кольорах, так і у яскравих, привабливих увагу, піднімають настрій.
 • За бажанням можна обрати модель з малюнком – така точно не залишиться непоміченою.
 • Також обкладинки відрізняються за дизайном. Є моделі з застібкою або гумкою, яка захищає документ від випадкового розкриття, а внутрішні сторінки від зм’яття, є варіанти з кишенями для візитних та кредитних карток.
 • Якщо Ви обираєте обкладинку для паспорта як подарунок, краще віддати перевагу універсальним моделям у спокійних тонах (особливо якщо немає можливості дізнатися смаки одарюваного).
 • А якщо шукаєте аксесуар для себе, можна створити єдиний ансамбль з сумкою (рюкзаком) або гаманцем, ключницею, підібравши всі вироби у однаковій або схожій кольоровій гаммі.

Тепер Ви знаєте, які є обкладинки на паспорт зі шкіри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *