Весілля — особливий день у житті кожної дівчини, до якого прийнято ретельно готуватися. Звичайно, у молодих багато клопоту, але особливу увагу потрібно приділити вбранню нареченої. На пошуки відповідної сукні може піти кілька місяців, багато хто воліє шити її на замовлення. Проте гармонійність образу залежить від сукупності окремих елементів, навіть непомітних на перший погляд.

Щоб дівчині було максимально комфортно, потрібно підібрати правильну білизну для нареченої. Важливо, щоб вона була повністю прихованою, але водночас зручною. Неможливо по-справжньому насолоджуватися моментом, коли бретелі бюстгальтера постійно спадають або доводиться регулярно ставити на місце бра. Підбирайте білизну правильно, тоді вдасться повністю насолодитися моментом і не побоюватися незручних ситуацій.

Що потрібно враховувати під час вибору білизни для нареченої

Головний критерій правильного вибору білизни — її непомітність під одягом. Сучасні дівчата можуть купувати сукню з будь-яким видом декольте, моделі з відкритими плечима і спиною, анітрохи не хвилюючись про помітність деталей для білизни. Щоб правильно підібрати вбрання до урочистої події, потрібно врахувати:

  • Ступінь зручності комплекту. Лідируючі місця з усього асортименту за цим параметром займають гладенькі вироби, виготовлені з натуральних матеріалів.
  • Відповідність розміру. Навіть якщо хочеться приховати зайві сантиметри, не варто вибирати надто тісну білизну. Занадто великий розмір також викликає дискомфорт, оскільки доведеться постійно підтягувати річ.
  • Колір сукні. Оптимально вибирати білизну того ж тону — у такому разі навіть її випадкове виглядання не приверне надто багато уваги.

Стилісти рекомендують приміряти бюстгальтер, що підходить на Вашу думку, разом з сукнею — тоді Ви зможете на 100% переконатися в тому, що нижня білизна відповідає обраному крою.

Нерідко дівчата купують два різні комплекти. Один з них призначається для будуарної зйомки та першої шлюбної ночі. Він може бути сміливішим, але менш зручним. Щоб не відчувати дискомфорт у такий важливий і відповідальний день, другий комплект білизни вибирають максимально комфортним.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *