Погодьтесь, що в наш час дуже важко уявити собі поважного чоловіка без стійкого парфуму для чоловіків, тому 90% сучасних красенів мають у своєму арсеналі не один аромат. Парфум обов’язково повинен підкреслювати сильні сторони чоловіка, демонструвати його кращі якості і надавати ще більшої впевненості.

Чоловіча стать менш імпульсивна в прийнятті рішень при виборі аромату, і крім того, дуже цінує таку якість парфуму, як стійкість. Справді хороші чоловічі парфуми, які можна назвати стійкими, тримаються на шкірі 7 і більше годин.

            Від чого залежить стійкість аромату?

  • В першу чергу звичайно ж стійкість парфуму залежить від його якості. Дійсно, чим якісніші компоненти включені до складу парфуму, тим довше він буде триматися на шкірі і видає свій аромат.
  • Другий момент, який відіграє роль, це самі інгредієнти. Найвищою стійкістю відрізняються ноти східного і пряного сімейств, наприклад, такі парфуми повинні включати в себе ноти спецій, амбри і деревини.

Також важлива концентрація аромату. Всього виділяють чотири варіанти:

Парфуми. Вони лідирують у питанні стійкості, і їх шлейф звучить найдовше.

Парфумована вода. Такі композиції також дуже стійкі, але більш помірні у порівнянні з парфумами. Туалетна вода. Ароматичні ноти такої композиції “сидять” дуже близько до шкіри і мають невисоку стійкість.

Одеколон. Він відрізняється найнижчою стійкістю серед усіх інших концентрацій парфумів. Його ароматичні властивості випаровуються приблизно через 2 години.

Однак чоловіча парфумерія в більшості представлена у концентрації туалетна вода. Але ноти, які входять у ароматичну піраміду, дуже насичені і звучать довго.

            Рейтинг кращих стійких чоловічих ароматів

Безумовно, серед усіх композицій для чоловіків можна скласти список найкращих. Ці композиції обирає більшість чоловіків, вони побивають всі мислимі та немислимі рекорди продажів.

                                             Tom Ford Tobacco Vanille

Аристократичний і вишуканий аромат Tobacco Vanille від американського бренду був представлений у рамках колекції Private Blend у 2007 році. Його особливість – поєднання контрастних нот солодкої ванілі і гіркого тютюну.

Композиція переносить свого володаря в атмосферу головного залу елітарного британського клубу. У кімнату, де повітря пропитане димом від сигар і запахом дорогого віскі. У її піраміді також присутні ноти спецій, бобів тонка, какао, сухофруктів і деревини.

Концентрація: Парфумована вода

Класифікація: східні, пряні

                                              Paco Rabanne 1 Million

Флакон 1 Million у формі золотого слитка створений як символ розкіші. Цей аромат таїть у собі енергію чоловічої харизми і сексуальності. Легкий солодкуватий запах повністю зливається з характером чоловіка, стає його частиною і оточує стильним, сучасним ароматом.

У піраміді парфуму присутні яскраві ноти грейпфрута, мандарина і м’яти. Також сильно чути аккорд троянди і переливи різних спецій. Не обійшлося і без нот шкіри, пачулі, амбри і кориці.

Концентрація: Туалетна вода

Класифікація: деревні, пряні

                                               Givenchy Pour Homme

Аромат для сучасних чоловіків, які не забувають про галантність. У ньому поєднується чоловічість, строгость і відкритість. Чоловік, який обирає Givenchy Pour Homme завжди демонструє свою силу, але без найменшого страху відкриває свою м’яку сторону.

У композиції верхні ноти наповнені акордами цитрусових, коріандру і гедіона. Чітко чуються ноти ветивера, давана, лаванди і кедра. У цілому аромат вийшов досить елегантним і стильним.

Концентрація: Туалетна вода

Класифікація: деревні, пряні

                                              Dsquared He Wood Rocky Mountain Wood

Аромати бренду Dsquared відрізняються своєю природною красою. Композиція He Wood Rocky Mountain Wood присвячена тому місцю, де об’єднуються гори і ліс. Завдяки цьому парфум для чоловіків має сильний і трохи строгий характер. Особливе поєднання нот дозволяє відчути єднання з природою навіть у центрі найбільшого мегаполісу.

У піраміді аромату присутні ноти деревини і ветивера, а доповнюють їх акорди ладану, мускусу, амбри, фіалки і канадської лілії.

Концентрація: Туалетна вода

Класифікація: деревні

                                             Emporio Armani Stronger With You

Ще кілька років тому жоден рейтинг чоловічих парфумів не обходився без аромату від Emporio Armani. Саме тому ми не змогли обійти стороною цю композицію. Вона підкреслює вигідні сторони впевненого в собі, харизматичного чоловіка. Поєднуючи в собі чутливість і свіжість, Stronger With You прекрасно пасує багатьом чоловікам.

Піраміда Stronger With You складається з нот пряностей, наприклад: кардамону, рожевого перцю, кориці. Їх доповнюють ноти екзотичних фруктів і деревних акордів. Також присутні ноти фіалки і лаванди.

Концентрація: Туалетна вода

Класифікація: фужерні

Безумовно, не можна стверджувати, що представлений ТОП стійких чоловічих ароматів абсолютно повний. Парфуми мають властивість розкриватися по-різному на кожній людині. Саме тому для себе Ви можете виділити інші парфуми.

Але якщо Ви тільки шукаєте, рекомендуємо Вам ознайомитися в першу чергу саме з цими композиціями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *