Говорячи про парфуми з ароматом пачулі, неможливо дати яке-небудь конкретне визначення їх запаху, але одне можна сказати напевне: вони досить стійкі і мають глибокий привабливий слід.

Завдяки багатогранності запаху пачулі (пікантна пряність, освіжаючі та надихаючі деревні ноти, тонкі ненав’язливі фруктові аромати) парфуми з цим компонентом відносять, головним чином, до фруктового, квіткового, східного та шипрового сімейств.

Пачулі — це тропічна рослина, яка здавна використовується в парфумерії, в тому числі і для створення ефірних олій. Однією з багатьох переваг цього ароматного компонента є те, що його відносять до афродизіаків. Тож будь-які парфуми з ароматом пачулі, які Ви оберете, точно залишаться непоміченими.

              Сміливість і манери в одному флаконі

Модні зараз аромати-унісекс (багато з них) обов’язково містять в собі пачулі — і виграють вдвічі. Tiziana Terenzi Kirke — це про впевненість і готовність йти на ризик, але в той же час про певну аристократичність і вишуканість манер.

  • Деревно-пряний аромат чоловічого Kilian Straight To Heaven White Cristal безперечно приверне увагу справжніх цінителів парфумерної індустрії!
  • Свіжість кедра і солодкість мускату в поєднанні дають зрозуміти оточуючому світові, що Ви знаєте, чого хочете і завжди реалізуєте задумане, зберігаючи при цьому порядність і всі правила етикету комунікацій.

              Ароматів ніколи не буває забагато

Незважаючи на великий різноманіття асортименту ринку парфумів, жіночих ароматів все ж більше, ніж чоловічих. Можливо, причиною цього є багатогранність жіночої природи й її змінюваність. Адже у кожної дівчини є як мінімум два аромати. А, враховуючи, що в останні часи люди цікавляться і все частіше дотримуються парфумерного етикету, кількість ароматів на туалетних столиках збільшується.

Багато ТОПових списків жіночих ароматів з пачулі очолює (або входить в перші ряди) — Tom Ford Black Orchid.

  • Цей аромат обирають непередбачувані і сексуальні жінки, які знають, в чому їх сила, і легко нею користуються, маніпулюючи свідомостями людей.
  • Достатньо з’явитися поруч з власницею таких парфумів, і чоловіки миттєво потрапляються на крючок.

              Природна привабливість в поєднанні з пачулі

Як вже згадувалося, пачулі в парфумах — справжній афродизіак, а тоді — всі аромати з цим компонентом безперечно будуть викликати бажання і привертати увагу.

  • Jean Paul Gaultier Scandal — для сміливих жінок, оскільки він буквально шокує навколишній світ своєю напористістю і впевненістю. Якщо Ви хочете стати королевою будь-якого заходу і не шкодувати кількох чоловічих сердець, обирайте для цих цілей «Scandal».
  • Montale Pure Gold — більш повітряні і класичні порівняно з двома попередніми, але вони так само сильно привабливі та «енергійні». Владність, вишуканість і чарівність — це все про «Pure Gold». Такий аромат обирають жінки, які не сумніваються в своїй жіночій силі, непідкорній харизмі, чутливості і в той же час тонкості душі.

Слід сказати, що всі парфумерні аромати, що мають у своєму складі олію пачулі, заявляють світу про Вас, як про людину з почуттям власної гідності, з непереможним характером і сильним темпераментом, а ціна на продукцію з ароматом тропічної рослини Вас може приємно здивувати.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *