Випадіння волосся – це звичайний і природний процес життєвого циклу волосся, який відбувається циклічно і безперервно. Ми цього навіть не помічаємо, оскільки перехід волосся з одної фази в іншу відбувається асинхронно, незалежно один від одного, при нормальному стані волосся кількість випавших волосся дорівнює кількості нових.

              Життєвий цикл волосся: трохи теорії

 • Анаген – фаза росту волосся.
 • Катаген – фаза сповільнення росту волосся (фаза відпочинку).
 • Телоген – фаза випадіння волосся (фаза сну).

Нормальною кількістю втраченого волосся за день вважається від 50 до 100 волосин. Якщо Ви помітили, що волосся випадає більше, ніж зазвичай, варто звернути на це увагу і спробувати розібратися у причинах.

              Причини випадіння волосся

Насправді причин надмірного випадіння волосся багато: від проблем генетики до змін часу року.

Розглянемо найбільш актуальні та поширені причини випадіння волосся:

 1. Стрес. Сьогодні це одна з основних причин випадіння волосся, оскільки наслідки стресу стають помітними через 3-5 місяців, що співпадає з початком війни в Україні.
 2. Дефіцит вітамінів. Незбалансоване харчування, дієти, знехтування цінними вітамінами продуктами можуть призвести до ослаблення і ламкості волосся, а в результаті і до їх випадіння.
 3. Неправильний догляд. Експерименти з волоссям – це найбільш поширена причина виникнення проблем. Засоби для стайлінгу волосся, фарбування волосся, інструменти для укладання волосся (фени, стайлери, плойки та ін.) негативно впливають на стан волосся, пересушують і пошкоджують їх структуру.
 4. Ослаблений імунітет. Після початку війни в Україні, багато жінок помітили проблему ослаблення і випадіння волосся, спричиненого саме ослабленням імунітету.

Коли ми вже дізналися, чому випадають волосся, потрібно подумати про методи боротьби з цією проблемою.

               Як боротися з випадінням волосся?

В першу чергу, потрібно піклуватися про здоровий сон і харчування, ці два пункти допоможуть у боротьбі з будь-якою згаданою вище проблемою.

 • Якщо причиною проблем з волоссям став стрес, потрібно знизити загальний рівень стресу і знайти для себе заняття, які можуть Вас заспокоїти і відволікти: фізична активність, дихальні вправи або просто розмова з близькою людиною.
 • Якщо причиною поганого стану волосся став дефіцит вітамінів, почніть споживати більше продуктів, що містять вітаміни групи В: мигдаль, гриби, риба, м’ясо, капуста, помідори.
 • Якщо Ви зловживаєте засобами для стайлінгу або любите щотижня змінювати колір волосся, Вам слід мінімізувати використання цих засобів і завжди користуватися термозахистом.

               Засоби від випадіння волосся

Щоб побороти всі наслідки і повернути волоссю силу і красу, пропонуємо звернути увагу на шампуні від випадіння волосся, створені передовими брендами спеціально для боротьби з цією проблемою.

 • Шампунь для сухого волосся з рослинними маслами м’яко очищує волосся і шкіру голови від забруднень, знімає свербіж і заспокоює подразнену шкіру голови, відновлює пошкоджену структуру прядей і бореться з випадінням волосся.
 • Шампунь на основі рослинних екстрактів дбайливо очищує волосся і шкіру голови, регулює виділення сальних залоз, відновлює пошкоджені волосся, зміцнює волосяні цибулини і бореться з проблемою випадіння волосся.
 • Благодаря збалансованій формулі та великому вмісту активних речовин, шампунь глибоко очищує волосся і шкіру голови, регулює виділення себуму, стимулює ріст волосся, зміцнює локони і відновлює пошкоджені кінчики.

Використовуйте ці поради і засоби в догляді за волоссям і Ви назавжди забудете про проблему ламкості і випадіння волосся.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *