Поради щодо вибору праски для випрямлення волосся

0

Отримайте ідеально рівне волосся, не виходячи з дому, купуючи свій власний праску для випрямлення волосся. Ось кілька функцій, які слід враховувати при виборі найкращої праски для Вас.

          Типи прасок для випрямлення волосся

Керамічні праски для випрямлення волосся: керамічна праска використовує керамічні пластини, які рівномірно нагріваються, не утворюючи гарячих точок, які можуть спалити волосся. Він закриває кутикули і утримує вологу для блискучого, безсвітрового вигляду.

Праски для випрямлення волосся з турмаліном: праска з турмаліновим покриттям має пластини з подрібненого драгоцінного каменю, які виробляють негативно заряджені іони, що закривають кутикулу волосини, утримують вологу і усувають статичну електрику, не спричиняючи висушування або ламкості волосся.

Праски для випрямлення волосся із з використанням інфрачервоних променів: інфрачервона праска використовує ультрафіолетові промені для зм’ягчення і розслаблення волосся з мінімальним збитком для фолікул волосся.

Іонічні праски для випрямлення волосся: іонічна праска виробляє негативно заряджені іони для нейтралізації волосся, залишаючи його рівним і без статичної електрики.

           Додаткові функції праски для випрямлення волосся

Розгляньте покупку праски, яка має кілька додаткових функцій для більшої зручності:

Таймер нагрівання: праски відрізняються часом нагрівання.

Контроль температури: багато прасок мають налаштований контроль тепла.

Від вологого до прямого: використовує функцію подачі пару, яка дозволяє випрямляти вологе, витерте рушником волосся без висушування.

Автоматичне вимкнення: функція автоматичного вимкнення вимкне вашу праску для випрямлення волосся після встановленого часу, щоб уникнути перегрівання.

Бездротові: бездротова праска для випрямлення волосся ідеально підходить для подорожей та стайлінгу в русі.

       Фактори, які слід враховувати при покупці праски для випрямлення волосся

Перед покупкою розгляньте декілька ключових факторів, які допоможуть вибрати найкращу праску для Вашого волосся:

Тип волосся: враховуйте природну текстуру вашого волосся. Густе, жорстке волосся вимагає високих температур. Праска для випрямлення волосся з контролем температури – кращий вибір для тонкого, природно прямого волосся, оскільки його можна легко пошкодити при високих температурах.

Правильний розмір: вибір правильного розміру праски залежить від довжини волосся. Менші праски найкращі для короткого волосся, тоді як широкі праски можуть покривати більшу площу і підходять для довгого волосся.

Вбудовані функції: деякі праски для волосся мають конкретні функції для певних типів волосся. Наприклад, вбудований гребінець для непослідовних кучерів.

           Аксесуари

Кілька аксесуарів для волосся можуть допомогти захистити Ваше волосся та полегшити процес їх вирівнювання.

Спрей для захисту від тепла: продукти для захисту від тепла запобігають його пошкодженню, додають блиску і допомагають контролювати пушок.

Мат для захисту від тепла: забезпечує безпечне місце для відпочинку праски для волосся під час використання.

Весняні зажими: також відомі як крокодилові або алігаторові зажими, вони допомагають утримувати ділянки волосся на місці під час вирівнювання, роблячи процес менш заплутаним і забезпечуючи кращі результати.

Відведення хвилини для визначення типу Ваших волосся та того, які функції Вам потрібні в прасці для вирівнювання, допоможе Вам вибрати найкращу праску для волосся.

Правильний інструмент для догляду за волоссям дозволяє легко досягти чудового, гладкого вигляду без дорогих візитів до салону.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *