Поради правильного нанесення чоловічіх парфумів

Чи хочете Ви лишати за собою витончений шлейф парфумів, який нагадуватиме про Вас? Усе, що Вам потрібно знати, – це правильна техніка, а також найкращі місця для нанесення чоловічих парфумів.
Місця нанесення чоловічі парфуми?
Правильним місцем для нанесення парфумів є точки пульсу, тобто місця, де тіло нагрівається найбільше й таким чином сприяє поступовому та рівномірному вивільненню окремих компонентів.
- Шия, зап’ястя, груди, плечі й ліктьові западини – саме в цих місцях парфуми гарно розкриваються незалежно від статі.
- Крім того, чоловіки можуть наносити парфуми на нижню частину щелепи та на передпліччя, щоб зробити кожне протягування руки для рукостискання особливим.
- Але щоб не стати тим, кого чути за сто кілометрів, наносьте парфуми лише на два-три місця.
При цьому існують також і заборонені зони:
- Слід уникати нанесення парфумів на волосся, пахви й інші чутливі зони (розумієте, про що ми?).
- Спирт й інші речовини, що містяться в парфумах, у цих місцях завдають більше шкоди, ніж користі.
- Пересихання, подразнення та свербіж точно цього не варті.
Порада: якщо у Вас вдома з’явився новий чоловічий парфум, краще спершу протестувати. Почніть із невеликої кількості на зап’ястку й понюхайте через кілька годин, щоб перевірити, чи запах досі присутній. Якщо ні, наступного разу можна додати трішки більше.
Техніка правильного нанесення парфумів
Ідеальний час для нанесення парфумів – після душу.
- Коли Ви змиєте решту запахів зі шкіри, під впливом тепла пори розкриються і дозволять краплям парфуму проникнути всередину шкіри та глибоко всотатися в неї.
- Добре витріть шкіру, побалуйте її зволожувальним кремом (використовуйте крем для тіла без запаху) й, перш ніж одягнутися, розпиліть парфуми з відстані приблизно десять-п’ятнадцять сантиметрів /складники парфумів можуть пошкодити Ваш одяг, прикраси або годинник/.
Порада: під час приймання душу можна використати гель для душу з тим самим ароматом, що й Ваші парфуми. Це створить для них правильну основу.
Не розпилюйте парфуми в повітря
Що ще можна зробити, щоб аромат зберігся довше не лише на тілі, а й у флаконі? Уникайте наступних поширених помилок і порад, що не працюють.
- Розпиліть парфуми перед собою і пройдіть крізь хмару мікрокрапель. Ви теж так робите? Саме час поміняти спосіб. Так Ви, можливо, чудово напахтите підлогу в кімнаті, а от ефект на тілі буде мізерним. Складники парфумів, власне, повинні реагувати саме з Вашою шкірою.
- Ви також, напевно, знаєте, що після нанесення парфумів не слід терти зап’ястя одне об одне, намагаючись як слід розкрити їхній аромат. Цим Ви лише прискорюєте їхнє випаровування й позбавляєте себе насолоди поступового розкриття піраміди аромату.
- Зберігайте флакони в темному й прохолодному місці. Різкі зміни температури й сонячне світло скорочують строк їхнього зберігання та навіть можуть повністю змінити їхній аромат. Із цієї ж причини не беріть із собою в подорож увесь флакон – краще подбайте про дорожній формат. Менше – часто більше.
- Навіть якщо Ви через деякий час уже не відчуваєте аромат парфумів, його досі можуть відчувати люди довкола. Просто запитайте їх про це – і, цілком можливо, Вам узагалі не потрібно буде нічого змінювати. Повторити нанесення раз на день має бути достатньо.
Тепер Ви знаєте, як правильно пахнути й що допоможе Вам створити навколо себе чарівну ароматну хмаринку оптимальної інтенсивності.