Щоб знати, як зробити Ваші парфуми тривалішими, спочатку дізнайтеся про їх різні типи. Звучні, широкі та актуальні знання про парфуми допомагають Вам визначити, який парфум найкращий для Вас та Вашого стилю. Вирішуйте на основі того, в яких відсотках агенти аромату або есенції присутні, щоб зробити його тривалим. Парфуми можуть бути на водній або олійній основі, містять есенції та хімічно збагачені аромати.

Є певні поради, які Ви можете втілити та виправити при використанні Вашого улюбленого парфуму. Просто переконайтеся, що Ви використовуєте свої парфуми належним чином, щоб отримати бажані результати. Не сумнівайтеся, чи насправді Ви розпилили якийсь парфум чи ні. Парфуми обіцяють на Вашій шкірі, в волосся та на Вашому одязі. Тіло звільняється від запахів завдяки свіжості Вашого парфуму, забезпечуючи комфорт на весь день і покращуючи Вашу соціальність у групах.

          Парфуми та їх різновиди

Аромат парфумів або ароматичні речовини після нанесення сприймаються нашими чутливими клітинами носа. Він має три основні частини:

 1. Верхні ноти
 2. Середня нота та
 3. Кінцева нота

Схожі на ноти музики, перші або верхні ноти свіжо відчуваються, допомагаючи нам сформувати враження про симпатію або антипатію до певних парфумів. Потім йде середня нота, яка розширюється на верхню ноту, утворюючи основне тіло парфуму. Кінцеві ноти є так само важливими, як і перші дві. Вони завершують розгортання ароматних пахощів в парфумі.

Ця нота доповнюється іншими видами:

 • Свіжі аромати в парфумах оновлюють Ваші відчуття запаху зі свіжим цитрусовим відтінком.
 • Квіткові, як саме ім’я вказує, є солодкими квітковими ароматами, які можуть бути як насиченими, так і помірними.
 • Орієнтальна парфумерія включає парфуми, які мають пряний відтінок, їхню зігріваючу солодкість.
 • Деревно-ароматичні речовини в парфумах наводять на думку загадковість, пов’язану з визначенням аромату. Вони заставляють вас замислюватися про їх джерело часом. Наприклад, димчасті аромати після гоління.

          Як зробити, щоб аромат тривав довше?

 • Розпиліть його на Ваші пульсуючі точки на зап’ясті, за вухами, на шиї, на нижній частині живота; де шкіра дуже тонка, а капіляри, вени ближче до зовнішньої поверхні шкіри.
 • Розпиліть його на Вашу одяг, який не реагує на парфум.
 • Порозпилюйте і пройдіть у хмарі парфуму.
 • Розпиліть його на Вашу щітку для волосся та прочешіть волосся.

Будь-яка з цих порад або їх комбінація достатня.

Роблення всіх цих дій буде перебільшенням Вашого парфуму і може викликати головний біль у Вас та інших. Нанесення занадто багато парфуму є відразливим за своєю природою. Ви ніколи не подумаєте спробувати це. Просто декілька розпилень кожен в різних місцях, щоб покрити Ваше тіло, – це все, що Вам потрібно.

Список заборонених дій щодо тривалого аромату в парфумах доволі довгий. Тертя аромату після нанесення знищує й змінює його природний запах. Дозвольте йому працювати своєю магію самостійно після нанесення.

Парфуми з найвищою концентрацією ароматичних речовин є парфумами, які найкращі парфуми; вони ефективніші у тривалості.

 • Парфум, Туалетна вода, Колонь та Фреш йдуть після парфуму у порядку спадання відсотка ароматичних ефірних олій.
 • Ці ефірні олії можуть бути рослинними, тваринними або штучно розробленими в дослідницьких лабораторіях, які призначені виключно для досліджень та розробок у парфумерії.

Перед тим як вибрати парфуми для себе, важливо дізнатися про їх склад та його прийнятність для Вашої шкіри.

 • Якщо шкіра чутлива до певних компонентів, то може виникнути проблема.
 • Якщо Ваш парфум викликає свербіж та незручність в області нанесення, крім відчуття прохолоди при контакті, негайно припиніть його використання.

          Таємниця парфумів

Зазвичай парфуми та їх виробники не розголошують точний процес їх формулювання. Це таємниця всіх парфумів, виготовлених з дотриманням докладних процесів та технік. Деякі процеси також патентуються, назви торгових марок та авторські права надаються за унікальність їх рідкісності та оригінальності. Старіння інгредієнтів та природних екстрактів відіграє важливу роль у виробництві парфумів.

Промисловість парфумів гарантує, що нескінченні різновиди їхніх продуктів досягають Вас з рекламою або без неї. Немає нікого в світі, хто не використовував би ароматизовані матеріали. Вони можуть використовуватися у їжі, напоях та добавках знано чи не знано.

Для зовнішнього застосування парфуми з вищою концентрацією ароматичних речовин (парфум) тримаються довше на Вас та навколо Вас.

Тож розпочніть свій день з Вашим улюбленим парфумом, який стає постійним компаньйоном, чиє лише присутність залишає неперевершені оптимістичні враження. Ви навіть залишаєте частину себе за собою куди б Ви не пішли. Солодке згадування ароматичних просторів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *