Поради для прикрашання Вашого дому до будь-якої події

0

Частиною задоволення від проведення вечірок є прикрашання перед ними. Звісно, різні заходи вимагають цілком різних підходів.

Перш ніж розсилати запрошення, визначтеся з темою та стилем заходу: це буде вечірнє гала, колоритна та розважальна денна подія, чайна вечірка, барбекю або неформальний сніданок?

    Вечірки на вулиці

Столи, призначені для літніх заходів, потребують свіжих квітів та багато зелені. Наприклад, гірлянда плюща виглядає святково на яскраво прикрашеному столі. Ви можете оздобити стіл як завгодно, але спробуйте триматися одного-двох яскравих кольорів (скажімо, прохолодний блакитний і білий або сонячний жовтий).

  • Як тільки Ви вирішите з декором столу, Ви можете додати граціозності коктейлям або морозиву за допомогою веселих паперових парасольок. Солом’яні шляпи з кольоровими квітковими вінками, що висять на терасі, сприяють сільському стилю в оздобленні. Також варто переконатися, що багато маячних ліхтарів розставлені по столах на вечірньому барбекю, а ряди світла є обов’язковими. Точки можуть створити романтичне освітлення в подвір’ї, особливо гарно вони підходять для молодіжної вечірки .
  • Добре оформлене простір для вечірки не обов’язково повинно бути лише прикрасою; ароматичні свічки можуть виконувати подвійну функцію, сприяючи атмосфері, а також відлякуючи комах. Найкраще працюють аромати гвоздики, м’яти та евкаліпта.

    Сімейні вечірки

  • Розсилка запрошень-зазвичай це робиться письмово, хоча для неформальної події Ви можете вислати електронний лист. Зробіть Ваше запрошення оригінальним, персональним і відповідним заходу.
  • Використання покличних карток-переконайтеся, що вони відповідають контексту. Будьте уявними: написані вручну камені, домашні кекси чи маленькі силуети в мініатюрних рамках можуть показати, де мають сидіти люди, так само як картки з орнаментальною каліграфією.
  • Надайте Вашій події атмосферу ресторану, розмістивши меню на дошці або вивісивши його на декоративному папері, потім згорнувши і зав’язавши стрічкою та поклавши на кожний тарілку гостя.
  • Зробіть квіткові оздоблення відповідними заходу: букет дикої квітки прекрасно підійде для барбекю, тоді як один амариліс в стрункій срібній вазі додасть елегантності обідньому столу.

На Новий рік ніхто не хоче бути скупим під час святкового сезону, але Вам не потрібно витрачати купу грошей, щоб створити смачне святкове прикраса. Насправді, традиційні предмети, такі як червоний бархатний бант, іграшкові дракони та власноруч створені ясла чи ангели, часто можуть прикрасити Ваш дім більш святково, ніж будь-який Санта у натуральну величину, що лазить по стіні, або ряди світлодіодів, які блимають на даху.

    Купуєте живу ялинку?

Якщо Вам потрібно обрізати нижні гілки, зберіть їх для виготовлення вінків, квіткових композицій або гірлянд. Потім віддзеркальте святковий зелений відтінок ялинки вишитими серветками, підставками під тарілки або скатертинами та додайте червоний акцент, щоб виділити його. Можна подумати про стрічки та менші аксесуари.

  • Покладіть горішки, шишки або скляні кульки, покриті металевою фарбою, в сріблясту миску і прикрасьте їх плющевими витками.
  • Або створіть піраміду з апельсинів, потім запхніть у їхні щілини цілі горіхи, фундуки та горіхи лісові та помістіть піраміду на ложе хвої. Ви тільки що створили прекрасний, але їстівний, святковий центр столу.
  • Створіть запрошливу новорічну атмосферу за допомогою свічок у красивих канделябрах або ліхтарях, розміщених по всій кімнаті (переконайтеся, що жодна зі свічок не занадто близько до ялинки).
  • Якщо Ви хочете, прикрасьте вікна, терасу, балкон та дерева на Вашій ділянці рядами світлодіодів, ліхтарів або різноманітними блискучими прикрасами.

Додайте святковості Вашей оселі, та внесіть креативності до святкування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *