Тіні для повік – це косметичний продукт, здатний на багато, але лише за умови правильного використання. Вміння вибирати відповідні тіні для повік – це справжнє мистецтво. Тому ми підготували для всіх дівчат, які самостійно наносять макіяж очей, лайфхаки та рекомендації. Навчатися у експертів ніколи не пізно, тож приступайте прямо зараз.

       Основні помилки в виборі тіней, які допускає кожна третя дівчина

Цей продукт декоративної косметики відомий жінкам вже дуже давно, і багато з них мають власні підходи до вибору тіней для очей, часто неправильні:

  1. Вибір за власним смаком: Це найбільша помилка – часто ті тіні, які нам подобаються, зовсім не підходять до зовнішності дівчини. Навіть якщо у Вас є улюблений колір, обов’язково переконайтеся, що він гармонійно поєднується зі забарвленням очей. Інакше результат може бути негативним.
  2. Підбір під кольори одягу: Контрастні кольори тіней не завжди вдалі, але й вибирати продукт тон в тон з Вашими речами теж неправильно. Ідеально – знайти золоту середину.
  3. Використання лише модних відтінків: Знову ж таки, слідувати тенденціям і трендам – це добре. Але якщо модні кольори тіней в цьому сезоні Вам особисто не підходять, краще від них відмовитися.

          Основний принцип вибору палітри тіней, який працює для всіх дівчат без винятку

Тіні можуть трансформувати наші очі до невпізнаваності, змінити форму та відкриття очей, їхню глибину та відстань між ними.

  • Наприклад, холодні відтінки дозволяють зробити погляд більш глибоким, а теплі відтінки надають більшої виразності.
  • У свою чергу, темні кольори візуально зменшують очі, тоді як світлі навпаки збільшують їх.
  • Що стосується вибору професійних тіней або інших варіантів, то в цьому питанні в першу чергу слід керуватися принципами спектрального кола та тим, підходить чи не підходить конкретний відтінок під колір Ваших очей.

          Голубі очі:

Дівчатам з голубими очима візажисти рекомендують обирати коричневі, золотисті, ізумрудні, пурпурні, сливові, мідні, фіалкові, сиреневі, а навіть світло-жовті тіні. Але якщо в Вашій косметичці є тіні блакитного, синього або рожевого кольору, краще віддайте їх подрузі або сестрі.

           Сірі очі:

Найкращими тінями для повік сірооких красунь будуть: золотисті, сіро-блакитні, сіро-бежеві, золотисто-коричневі, рожеві відтінки та колір слонової кістки. Не варто використовувати в макіяжі очей блакитний, зелений та бірюзовий колір.

           Сіро-блакитні очі:

Дівчатам з таким кольором очей підходять тіні темно-сірого, карамельного, фіалкового, мідного, золотистого кольорів, а також платиново-сірий та відтінок слонової кістки.

Руководствуясь головним і єдиним правильним способом вибору тіней, Ви точно зможете створити красивий і підходящий Вам макіяж очей. І тут вже не так важливо буде, чи це палітра матових тіней, сатинових чи перламутрових. Адже все-таки вирішальним моментом є не текстура тіней, а їхній колір – в іншому все залежить від Вашої майстерності та наполегливості.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *