Протягом тривалого часу нота кави була недооціненою парфумерами світу, і зустріти її в піраміді ароматів, особливо як одну з основних, було не так легко. Перевага віддавалася переважно квітковим, фруктовим, цитрусовим або східним нотам. Але часи змінювалися, і шанувальники парфумерії завдяки дуже смілим експериментам відомих «носів» почули інші комбінації акордів і особливі властивості тих чи інших нот.

Завдяки вмінням фахівців парфуми з ароматом кави звучать в кожному конкретному випадку по-різному. Найяскравіше така нота розкриває смачний, гурманський характер аромату. Зрозуміло, нота кави ще й по-різному реагує в кожній людині. У деяких людей кава асоціюється з бадьорістю та зарядом сильної, позитивної енергії. У інших — з затишком і теплом, що також дозволяє нам говорити про багатогранність самої по собі ноти кави. На сьогодні парфумерію з кавою вже оцінили в повному обсязі, і смачні, солодкі аромати з цим компонентом присутні в колекціях багатьох брендів.

                       Найгармонійніші парфуми з ароматом кави для дівчат

              Montale Intense Cafe

Вже з назви стає зрозуміло, яким є нішевий аромат Montale «Інтенсивний Кава».

  • Пікантна композиція наповнена силою свіжомеленої кави, яка переплітається з ваніллю та вершковою трояндою.
  • Довгий і насичений шлейф підкреслюється амброю та білим мускусом.
  • Затишний і водночас розкішний аромат від французького парфумерного бренду наповнений спогадами про перший візит в будь-яку кав’ярню, а також гармонією насичених пікантних акордів і м’яких квіткових нот.

              Kilian Intoxicated

Аромат Intoxicated від бренду Kilian увійшов до колекції Addictive State of Mind. За думкою самого засновника бренду і головного парфумера Кіліана Хеннесі, саме кава і аромати з цією нотою можна віднести до одного з найпленних гріхів.

  • І ще парфуми з акордом кави здатні розжигати страсть і вогонь всередині, розбадити і подарувати гарний настрій.
  • Фужерно-пряний парфум був натхненний турецькою кавою. Флакон виглядає дуже лаконічно, але внутрішнє наповнення грає яскравими та різноманітними кольорами.

              Montale Chocolate Greedy

Чи чули ви коли-небудь аромат-каприз? Жартівливий, насичений і солодкий? Мабуть, це був саме Montale Chocolate Greedy — парфум Монталь з нотами кави та шоколаду.

  • Тепла і водночас тонізуюча композиція дозволяє у будь-який момент відчути запах свіжомеленої кави та м’якість танучого шоколаду.
  • Стильний гурманський парфум від французького бренду абсолютно не схожий на традиційні французькі аромати. Він набагато насиченіший, кольоровий і пікантний.

              Carolina Herrera Good Girl

Ця композиція від американського бренду отримала колосальну популярність ще до дати офіційного виходу і утримує її дотепер.

  • В першу чергу, звичайно, вражає флакон-черевик у чорно-синьому кольорі на високому золотистому каблуці. Але коли вже флакон відкривається, наше нюхання порушує ця сама сильна, темпераментна і насичена нота кави, яка є однією з ключових в ароматичній піраміді.
  • Такий аромат з кавою прекрасно підійде дівчині яскравої та активної, яка не боїться виявляти свою як позитивну, так і негативну сторони.
  • Вона може бути жіночною і дерзькою одночасно, теплою і сміливою.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *