Кажуть, що з часом цінності змінюються, на жаль, не на краще, і успіх у житті тепер вимірюється лише матеріальними благами. Можливо, це так. Проте оптимістичний погляд на речі в даному випадку – це зовсім не марна трата часу. “Настоящість” людей все ще жива. І для того, щоб підкреслити ці якості, варто придивитися до парфумів з ветивером.

             В чому особливість ветивера?

Трохи відступивши від філософських роздумів і поглибившись в науку, варто сказати про природу ветивера. Цей вічнозелений злак здавна в різних країнах застосовувався в медичних цілях, зокрема як заспокійливий засіб в ароматерапії. Близько двох століть тому ветивер у парфумерії почали досить інтенсивно використовувати завдяки вишуканості його аромату. Так сталося, що цю рослину в основному використовують для чоловічих парфумів. Ветивер підкреслює чоловічість і елегантність у чоловіків, а також надає їм ненав’язливого, але запам’ятовуючого шлейфу.

  • Завдяки аромату ветивера багато парфумів, компонентом яких він є, стають бестселерами і завойовують смак найвибагливіших шанувальників духів. Один з “гігантів” парфумерної індустрії, Том Форд, створив аромат, практично відразу приєднавшись до розряду “вічної класики”.
  • Tom Ford Grey Vetiver – аромат, класифікований як деревно-пряний, ідеально підійде для повсякденного носіння, оскільки пряність мускатного горіха і гострота червоного перцю ніжно витончається цитрусовими нотками і шавлеєм.Ветивер парфумам надає глибини і повноти композиції.
  • Абсолютно точно заслуговує уваги і інший парфум з ноткою цього злаку – Montale Red Vetiver. Цей бренд вже протягом багатьох років не здає позицій і впевнено утримує першість в такому різноманітному парфумерному світі. “Red Vetiver” – аромат трохи солодший, ніж твір Тома Форда, але завдяки ветиверу і пачулі цей парфум створює приємний легкий шлейф.

              Парфум – як навігатор у пошуках давно шукаємого

Два вищезазначених приклади – це ягідка на торті. У цих духах ветивер розкривається максимально яскраво, надаючи благородства, надійності і елегантності своєму власникові – це саме ті кращі якості у чоловіків, які цінуються жінками. Поруч з чоловіками, які використовують подібні парфуми для підсилення своїх сильних сторін, жінки відчувають захищеність і спокій.

  • Парфум не лише надає образу завершеності, але й багато може розповісти про того, хто його використовує. Адже не дарма є поняття “своїх” ароматів.
  • Чоловіки – романтики з ніжністю і добротою в серці, але в той же час готові йти на ризик для досягнення найамбіційніших цілей і боротися за свою справу, за свою сім’ю – це саме той образ справжніх чоловіків, про які мріють багато представниць прекрасної статі.

У цьому і полягає чарівність ветивера в ароматах, він дозволяє одним розповісти світу про себе й свою внутрішню красу, а іншим – знайти те, що так довго шукали. Чарівні аромати з такою важливою місією можна придбати для себе або подарувати в якості сюрпризу.

Обирайте найкращі аромати для себе і для улюблених і близьких! Це парфуми з особливим призначенням.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *