Парфуми: що спільного зі знаком зодіаку?

0

Парфум має свої суперсили, певну магічну силу: вони знаходять і підкреслюють найяскравіші сторони нашої особистості, оточують нас аурою таємниці, привертають увагу, підкорюють і залишають слід у серцях оточуючих.

Як можна зробити парфумований аромат ще загадковішим? — зірки, а саме, знаки зодіаку. Ми, власне, з самого дитинства цікавимося характеристиками різних знаків, під час першого шкільного закоханості перевіряємо знаки на сумісність, читаємо гороскоп на завтра, хвилюючись перед важливою подією.

Парфуми за знаками зодіаку також можна вибирати! Адже кожен знак має певні яскраво виражені особливості, які підкреслять аромати. Наприклад, скорпіон: що ми про нього знаємо? Зазвичай, дівчата, народжені під сузір’ям цього отруйного комахи, огорнуті вуалью таємниці, неймовірною чутливістю та привабливістю. У них велике і добре серце, яке перестає бути таким при першій же небезпеці на горизонті: зрадників і образників скорпіони не поранять метко і в самий несподіваний момент.

Для таких дівчат одним з найбільш підходящих ароматів вважається Dolce&Gabbana L`Imperatrice 3 – аромат, що означає саме ту таємницю, яку так хочеться розгадати, але всі спроби зробити це — марні.

            Для кожного сузір’я – свій аромат

Насправді, багатьох цікавлять духи за знаком зодіаку, особливо при виборі подарунка. Якщо хлопець ще не вивчив витонченості характеру своєї другої половинки, але хоче її вражати, то можна підібрати парфум за знаком зодіаку. Наприклад,

  • Дівчата-овни – сильні особистості. Впертість, воля і рішучість – одні з найважливіших їх якостей, а значить, потрібно зробити акцент на стійкі та яскраві аромати, які підкреслять впевнену і непереможну натуру овнів.
  • Народжені під сузір’ям рака дівчата завжди зможуть створити затишок, допоможуть і підтримають у важливі, складні і радісні, життєві періоди. Чистоту та «сімейність» цього знаку підкреслить легкий квітковий аромат Lanvin Eclat D`Arpege.

Вибрати туалетну воду за знаком зодіаку не складе ніяких труднощів: визначте найяскравіші риси характеру, з яких і потрібно починати пошук потрібного аромату.

  • Для сильних особистостей або складних характерів підійдуть насичені запахи, з яскравими важкими нотами. Такі парфуми підкреслюють обдумане бажання йти проти системи, «стояти на своєму», досягати високих цілей легко і непринижено, і головне – величезна потреба показати своє «Я» всьому світу і наполегливо жити лише за своїми правилами.

             Парфум – не за знаком зодіаку, а за особистістю

Підібрати духи для знаків зодіаку, які відрізняються м’якістю характеру теж досить просто. Потрібно робити акцент на легкі аромати, наприклад, квіткові, водяні або шипрові.

  • Versace Bright Crystal – ідеальний вибір для тонких творчих і мрійливих натур. Така ніжна композиція цього парфуму підкреслить відкритість і душевність тельців, або сприйнятливість і здатність кохати кожною клітинкою тіла дівчат, народжених під знаком риб.
  • Сузір’я  Лева говорить про своєрідний характер, гарячу натуру і готовність відстоювати інтереси своїх і своїх близьких до кінця. Вибираючи Yves Saint Laurent Black Opium, дівчина-Лев голосно заявить оточенню про себе і про свої амбіції. Сміливість і чарівність – таке поєднання і є головним козирним цього аромату.

Кожна дівчина – сама собі парфумер за знаком зодіаку. Мова йде про те, що, незважаючи на закономірні та статистичні схожості в особливостях характеру тих чи інших знаків, дівчата за природою своєю багатогранні і унікальні, вони люблять бути різними.

Отже, дуже зручно мати під рукою широкий асортимент ароматів, щоб задовольнити кожен свій стан і настрій.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *