& Other Stories поєднується з супермоделлю 90-х років Кірсті Хьюм

0

Кірсті Хьюм, одна з найвідоміших моделей 1990-х років, є музою для останньої колекції Savoir від & Other Stories, що тільки що вийшла в магазинах і онлайн.

Savoir є обмеженою пропозицією, яку бренд запускає двічі на рік, і роздрібний магазин, що належить групі H&M, зазначив, що “натхненна подорожжю Хьюм від супермоделі до митця, колекція Savoir цього сезону поєднує в собі 90-і роки мінімалізму з сміливим, вільним та завжди жіночним”.

Хьюм також зіграла головну роль у кампанії “де її історія переплітається, надаючи універсальну перспективу на те, що означає бути жінкою на безперервному творчому шляху”.

Концепт-дизайнер бренду Фріда Біллегрен сказала, що метою колекції було “втілити в собі визволяючу сутність нескінченного неба, підкреслюючи взаємозв’язок між волею і творчістю. Те, що почалося як полотняна картина закатного неба, перетворилося на серію суконь, роздільних предметів та аксесуарів, які ретельно створені з використанням високоякісних тканин та з особливою увагою до деталей”.

Головним елементом колекції є колонна сукня, на якій представлено малюнок закатного неба. Вона має мінімалістичний дизайн, але “сміливий і виразний з нанесеними мазками фарби”.

Це “встановлює тон для всієї колекції, надихаючи інші стилі, такі як об’ємна сукня небесно-голубого кольору та сонячна жовта сукня з мистецьким драпіруванням, що ехають історичні форми 1930-х і 40-х років”.

Дизайнерська команда також переінтерпретувала драпіровку в експериментальних стилях джинсів, “додаючи сучасний штрих фантастичним творінням”.

Крім того, є “прозорі роздільні елементи, виконані в лавандовому в’язаному полотні та штучному зеленому мереживі, які матеріалізують прозорість, ніжність хмар”.

Тканини включають в себе вибірково джерельну віскозу, “подібні на шовк нитки-філаменти, відомі своєю м’якістю, блиском і драпіруванням”, а також органічний та вторинно використаний бавовна.

Колекція також поставляється з аксесуарами, такими як ручна робота скляні кульки на срібних ланцюжках та сандалі з скульптурним каблуком у вигляді квітки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *