Останні тенденції у чоловічих стрижках

0

Чоловічі зачіски змінилися, оскільки хлопці тепер без сорому приєднуються до рядів моди зі стрижками, які відображають їх статус і особистість. Чоловіки вже не обмежені стандартним виглядом, зі стрижками-шаблонами та 10-хвилинними корекціями.

Стрижка, фарбування і стайлінг для чоловіків стали більш спеціалізованими протягом років, оскільки ринок адаптувався до наших вимог. Дедалі більше з нас шукають унікальний стиль і доброго перукаря або стиліста, який знає, як це зробити.  Якщо Ви хочете стрижку, яка робить Вас серйозним професіоналом, або спортивний образ, який визначає Вас як людину, яка не мучиться через свою зачіску, вибір правильного стиліста – це початок створення Вашого вигляду.

   Тенденції у чоловічих стрижках

  • Поточна тенденція у чоловічих стрижках спрямована на трохи об’єму: не занадто короткий, природний стиль і багато руху.
  • З правильною стрижкою Ви зможете розчесати волосся назад за допомогою стайлінгового помади або гелю і створити непретенційний гламурний образ, який змусить Вашу партнерку хотіти йти по червоній доріжці разом з Вами.

   Чому довіряти стилісту?

  • Відомі стилісти великих салонів можуть забезпечити Вам відмінні результати, але не забувайте і про Вашого місцевого перукаря. Обирайте професіонала, який знає чоловічі зачіски. У нього чи неї буде правильний вид бритв і машинок для того, щоб зробити стрижку, яка підходить Вашому зовнішньому вигляду. І не забудьте запитати, чи можна отримати класичне гоління з рівними бритвами та паровими рушниками.
  • Стилісти професійно навчені рекомендувати образ, що на 100 відсотків підходить Вашому типу волосся, обличчю та особистому стилю. Вони будуть знати, що робити з Вашим відступаючим волоссям, текстурним волоссям та сивиною. Вони покладаються на свою клієнтуру для бізнесу та мотивовані надавати персоналізовані послуги та поради.
  • Візит до барбершопу чи салону також дозволяє трохи відпочити у Вашому заповненому графіку. Так що, поки Вам роблять стрижку, просто розслабтеся або почитайте газету.
  • Не забувайте запитати Вашого стиліста про продукти, призначені для запобігання випадінню волосся чи приховування сивини. Він чи вона також зможе порадити хороший якісний шампунь, кондиціонер та засоби для стайлінгу, щоб допомогти Вам підтримувати Вашу стрижку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *