Кожен, хто має здатність вирощувати волосся на своєму обличчі, стояв перед дзеркалом в ванній кімнаті, потираючи свою щоку та шию, думаючи, чи настав час нарешті виростити бороду.

Ми все ще живемо в комплексі бороди, який цей період допоміг увірувати: олії для бороди, бальзами для бороди, ролики для бороди, воски для бороди, щітки для бороди. Нехай навіть абсолютно ніхто не хоче носити клітчасті сорочки з моменту настання щасливо короткочасної фольклорної ери Джастина Тімберлейка — насамперед є багато продуктів, які натякають на те, що вирощування бороди та догляд за нею повинні бути втомлюючим, часомістким і коштовним підприємством. Це Вам вирішувати.

   Якщо Ви хочете спробувати і хочете побачити, як це виглядає- то давайте

Обличчя кожного чоловіка створене для вирощування пухнастого покриву. Із тих, що підходять, не кожен знає, яку форму обличчя обрати, і не кожен знає, як дбайливо стимулювати та доглядати за своїм обличчям з такою ж ніжністю, як  фермер для мікро-трав.

Не всім підходить борода? Ні, коротко кажучи. Перш ніж вирішити природний ріст волосся, знайте, що можливі природні катастрофи. На жаль, бороди, на жаль, не підходять всім. Тут є кілька факторів, які треба врахувати. Перш за все: чи маєте Ви достатню щільність для того, щоб це здійснити?

   Як виростити бороду

Поряд із дуже гучним мотоциклом або одним з тих злих собак з м’язистими руками, густа повна борода має вплив. Волосяний вус і м’які пухирці на скронях? Не так багато.

Це не означає, що не існує стилів бороди, які можуть працювати з різким  зростанням. Але гладко поголене обличчя завжди буде краще за недорозвинену і нерівномірну бороду. Так що, якщо не можете ії виростити, не пробуйте.

   Також важливо врахувати спосіб життя

Можливо, Ви працюєте у консервативному, корпоративному офісі, де вдягають ділові костюми. У цьому випадку, Ви можете отримаєте нове місце, якщо Ви з новою бородою повернетесь на роботу.

   Закладення фундаментів

За кожною великою бородою стоїть щільний догляд. Волосяне покриття обличчя не буде густим і блискучим, якщо шкіра, з якої воно виростає втомлена, суха і погано живлена.

   Дбайте про свою шкіру

  • Спить достатньо, займайтеся спортом, їжте здорову, збалансовану дієту. Все, що корисно для Вашого тіла, виявиться, відповідно, корисно для оптимального росту бороди. Якщо нічого іншого- це гарний виправдання для відмови від поганих звичок.
  • Використовуйте масла для бороди, яке сприяє зручному росту волосся завдяки сильному тестостерону.
  • Тому тренуйтеся, їжте достатньо білків, жирів (добрих) та вуглеводів, та мінімізуйте стрес. І не звертайте уваги на квакерські продукти, які вдаються відкривати фолікули або стимулювати ріст волосся. Як би  вони б на справді так працювали?

   Пройдіть через цю несподівану фазу

Будемо говорити з Вами відверто: будуть часи, коли Ви вирощуєте свою бороду, і Ви будете думати, що вона ніколи не взійде разом. Якщо Ви почнете з чисто поголеного обличчя – що Ви маєте робити, до речі – то період, коли волосся ще не занадто довге, щоб бути елегантною щетиною, але занадто коротке, щоб дійсно покрити багато Вашої шкіри, і є найважчим фактором з усіх.

  • Дві речі: по-перше, жодна хороша борода не з’явилася без цього незручного моменту. Всі великі майстри повинні були це зробити і Ви також не будете винятком.
  • По-друге: ключ до того, щоб пройти через цей етап, — це бути в контурах стрижки. Тримайте ці границі чистими на шиї та скулах, і Ви будете на половину дороги.

   Формування Вашої бороди

Незалежно від того, чи Ви обираєте самостійний підхід, чи віддаєте перевагу допомозі місцевого перукаря, охайні краї вирішують відмінність між поганою і хорошою бородою.

  • «Секрет всіх борід і форм облич в тому, щоб залишатися завжди доглянутим», — каже Джо Міллс з Woolf Kings X — Лондонського перукарського осередку, який є вибором багатьох відомих чоловіків.
  • Тримайте в порядку область волосся над верхньою губою, і якщо Ви вирощуєте ії, тримайте її чистою і зволоженою. Це збереже аккуратність і зменшить подразнення Вашої шкіри.
  • Масла для бороди допомагає формувати ії форму, і запобігають Вам виглядати занадто «дико».
  • Також добре ідеєю є встановлення лінії виростання бороди на ранній стадії та гоління випадаючих волосків далі вгору по скулах. Щодо першого, уявіть невидиму лінію, яка проходить відразу під вушним молодиком та за челюстю до того самого місця на іншому боці через китицю.
  •  Використовуйте бритву або тример, щоб видалити будь-які волоски нижче цієї лінії й вітати нового друга — виразний контур щелепи. Просто не йдіть занадто високо. Тут розташоване небезпечне поле для в’ялої шиї, менш виразних підборіддя.

Використовуючі ці правила грумінгу Ви завжди будете підтримувати свою бороду у належному стані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *