Оберіть правильну білизну для Вашого типу тіла

Ознайомтеся з наступними порадами, які допоможуть Вам вибрати найкращий стиль білизни, що підкреслює Вашу фігуру.

    Фігура «яблуко»

Якщо Ваша фігура нагадує «яблуко» з пишним бюстом і талією, а стегна і бедра вузькі, Вам підійде сукня з завищеною талією, яка струмується вниз, відволікаючи увагу від середньої частини тіла. Сорочка «бебі-долл» також підкреслює бюст і приховує живіт. Халат в стилі кімоно створить ілюзію вужчої талії.

   Фігура «прямокутник»

Жінки з такою фігурою мають стрункі тіла і невеликі криві. Щоб підкреслити Ваші форми, оберіть корсет або бюстгальтер, які підкреслюють бюст і підтягують талію. Щоб виразити Ваш бюст, можна також вибрати підбірний бюстгальтер. Шорти або трусики з оборками підійдуть до прямокутної фігури з вузькими стегнами.

   Фігура «груша»

Жінки з такою фігурою мають пишну талію та бедра, але скромний бюст. Двочастинний комплект білизни, який включає бюстгальтер та міні-спідницю, підійде для типу «груша». Він підкреслює Вашу талію та вигинає бюст. Оберіть спідницю з розширенням внизу, яка приховає широкий низ. Намагайтеся уникати коротких шорт, які роблять більш об’ємним вигляд Ваших бедер і сідниць.

   Фігура «пісочний годинник»

Маленька талія, пишний бюст та бедра — це фігура у формі пісочного годинника. Корсет або бюстгальтер підкреслюють Ваші природні криві. Обравши сорочку «бебі-долл», виберіть ту, яка прозора або розстібається спереду, щоб підкреслити Вашу струнку талію та форми.

Жінки всіх форм та розмірів виглядають чарівно в білизні. Секрет правильного вибору білизни — це знаходження стилю, який підкреслює Ваші найкращі риси.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *