Ознайомтеся з наступними порадами, які допоможуть Вам вибрати найкращий стиль білизни, що підкреслює Вашу фігуру.

    Фігура “яблуко”

Якщо Ваша фігура нагадує “яблуко” з пишним бюстом і талією, а стегна і бедра вузькі, Вам підійде сукня з завищеною талією, яка струмується вниз, відволікаючи увагу від середньої частини тіла. Сорочка “бебі-долл” також підкреслює бюст і приховує живіт. Халат в стилі кімоно створить ілюзію вужчої талії.

   Фігура “прямокутник”

Жінки з такою фігурою мають стрункі тіла і невеликі криві. Щоб підкреслити Ваші форми, оберіть корсет або бюстгальтер, які підкреслюють бюст і підтягують талію. Щоб виразити Ваш бюст, можна також вибрати підбірний бюстгальтер. Шорти або трусики з оборками підійдуть до прямокутної фігури з вузькими стегнами.

   Фігура “груша”

Жінки з такою фігурою мають пишну талію та бедра, але скромний бюст. Двочастинний комплект білизни, який включає бюстгальтер та міні-спідницю, підійде для типу “груша”. Він підкреслює Вашу талію та вигинає бюст. Оберіть спідницю з розширенням внизу, яка приховає широкий низ. Намагайтеся уникати коротких шорт, які роблять більш об’ємним вигляд Ваших бедер і сідниць.

   Фігура “пісочний годинник”

Маленька талія, пишний бюст та бедра – це фігура у формі пісочного годинника. Корсет або бюстгальтер підкреслюють Ваші природні криві. Обравши сорочку “бебі-долл”, виберіть ту, яка прозора або розстібається спереду, щоб підкреслити Вашу струнку талію та форми.

Жінки всіх форм та розмірів виглядають чарівно в білизні. Секрет правильного вибору білизни – це знаходження стилю, який підкреслює Ваші найкращі риси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *