Неочікуваний тренд: пірсинг замість обручкового кільця

0

Для тих, кому вже набридла традиція дарувати обручкові кільця, вигадали новий спосіб сказати «так» — імплантований діамант у безіменному пальці. Молоді люди виявили нову свадкову тенденцію. Замість звичного носіння обручкового кільця на безіменному пальці весільні пари, які люблять екзотику, скріплюють зв’язок шлюбу «вшиванням» діаманта прямо в шкіру.

  • Екстравагантне «кільце» не потребує підгонки під розмір пальця, воно не буде тиснути, і його малоймовірно можна загубити або залишити вдома на випадок холостяцької вечірки.

Замість магазину коштовностей майбутні молодята відправляються до майстра з боді-модифікацій, взявши з собою діамант потрібного розміру і форми.

Експерти в галузі боді-модифікацій відзначають, що відмінність між звичайним пірсингом і дермальним полягає в тому, що останній входить тільки всередину, але не виходить ззовні.

  • Отже, під шкіру клієнта поміщається імплантат, який складається з фіксованої частини у формі якоря і знімної частини — дермальної вершини або просто «декоративної шпильки», на яку кріпиться прикраса. Це може бути і діамант.
  • Процедура проводиться під місцевою анестезією, але, за словами дівчат, які вирішили на неї піти, відчуття під час вживлення діаманта все одно дуже неприємні.

Правда, у цього б’юті-тренду є один суттєвий недолік — у випадку розлучення доведеться звертатися за усуненням сліду від пірсингу до пластичного хірурга.

Неординарна ідея весільного пірсингу не залишила байдужими нікого. «Вшиті коштовності» активно обговорюються в мережі і викликають у інтернет-користувачів складну гаму почуттів — від цікавості і захвату до неприйняття.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *