Неймовірні рішення для ламких нігтів

Нігті складаються з волокнистого білка, що називається кератином, яке також можна знайти в волоссі. Коли волокна кератину стають слабкими, нігті стають ламкими. Основні рішення для зміцнення ламких нігтів включають регулярний догляд за нігтями, належне харчування та уникання того, що може пошкодити Ваші нігті.

           Чому Ваші нігті ламкі?

Ламкі нігті часто виникають через дефіцит заліза, цинку, вітаміну А, вітаміну B, діетичного кремнію чи білка.

 • Стрес і втома також вносять свій внесок, так само як гризіння нігтів, контакт з хімічними продуктами, тертям нігтів об поверхні та курінням.
 • Деякі види робіт, наприклад, у сфері охорони здоров’я та краси або прибирання вдома, передбачають використання агресивних продуктів, що може призвести до ламкості нігтів.

           Рішення для ламких нігтів

Є деякі хороші новини для тих, хто мріє про довгі, чарівні нігті, схожі на ті, які Ви бачите на світлинах зі світу слідства про знаменитості. Ви можете вирішити проблему ламких нігтів, зробивши кілька змін у Вашому харчуванні та догляді за ними:

 1. Споживайте здорову та різноманітну дієту. Обов’язково дотримуйтеся щоденних рекомендацій  щодо споживання фруктів і овочів, цільнозернових продуктів, білка та молочних продуктів. Також можна проконсультуватися із фахівцем здоров’я щодо можливості вживання багатовітамінів чи інших харчових добавок.
 2. Захищайте свої нігті від контакту зі шкідливими продуктами. Носіть рукавички з гуми під час миття посуду та прибирання вдома, а також використовуйте садові рукавички під час роботи на вулиці.
 3. Будьте обережні зі своїми нігтями. Навіть у людей із природньо міцними нігтями їх не можна використовувати як скребки. Використовуйте монету для зчіпки лотерейного квитка та ложку для підняття закладки. Замість того, щоб барабанити нігтями по прилавку обслуговування клієнтів, глибоко дихайте та залишайтеся посміхаючими.
 4. Час від часу дозволяйте собі манікюр і впроваджуйте регулярний догляд за нігтями вдома.

Ось деякі поради, як досягти ідеальних нігтів вдома:

  • Замочіть нігті в ємності з теплою водою та ложкою солі.
  • Нанесіть щедрий шар зволожувача.
  • Пару разів на тиждень потертесь нігтями лимоном, а потім оливковою олією, рициновою олією чи мигдалевою олією.
  • Формуйте нігті лише в одному напрямку.
  • Уникайте використання металевих пилок.
  • Завжди використовуйте захисний базовий покриття перед нанесенням кольорового лаку та завершуйте зафіксовуючим засобом.
  • Час від часу відмовляйтеся від лаку для нігтів та засобу для видалення лаку, дозволяючи нігтям «відпочити».

З цими порадами і рішеннями для боротьби з ламкістю нігтів Ви віддалені всього на довжину нігтя від рук Ваших мрій.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *