Найкращі тримери та грумери для бороди на наступний рік, протестовані чоловіками

0

Вирощування бороди може бути одним з найбільш підходящих прийомів в догляді за зовнішністю чоловіка, якщо це не той бородатий безлад, який Ви отримуєте, коли просто дозволяєте волоссю вирости на Вашому обличчі без контролю.

Якщо Ви вирощуєте довгу бороду, Вам потрібний належний режим миття, розчісування та нанесення масла. Але навіть якщо Ви приділяєте увагу лише легкому пухку, Вам знадобиться якісний тример для бороди.

Найкращі тримери для бороди, які можна придбати прямо зараз.

  1. Panasonic ER-GB80-H. Мокрий і сухий електричний тример для бороди, волосся та тіла для чоловіків.
  2. Philips Beard & Trimmer для чоловіків, 9000 Prestige. Найкрашій для точності.
  3. Braun Series XT5 Beard Trimmer. Найкрашій для подорожей.
  4. Braun BT7220 Beard Trimmer. Найкращій для короткоі бороди.
  5. Набір тримера Wahl Lithium Titanium Steel. Найкращій для довгої тривалості батареї.

   Як знайти найкращий тример для бороди для Вас?

Усі тримери для бороди народжуються не рівними, але вартість не завжди відображає якість. Те, що Вам потрібно, залежить від типу бороди, яку Ви хочете виростити, і того, наскільки багато уваги Ви збираєтеся приділити їй. Ось основні моменти для розгляду.

    Довжина тримера

Так само, як стрижки для волосся, багато тримерів для бороди регулюються під різні довжини волосся за допомогою вбудованого регулятора або крученого диска, переходячи від 0,2 мм для короткої бороди до приблизно 2,5 см для контролю об’ємних ділянок.

    Додатки, насадки та точні головки

Крім вбудованих налаштувань довжини, більшість тримерів для бороди мають насадки-гребінці, які розширюють довжину стрижки або піднімають волосся, щоб полегшити його стрижку. Професійні тримери також містять додаткові головки для точних зон, включаючи вашу лінію щоки та область близько до носа та рота.

    Тривалість роботи батареї

Ви не хочете, щоб тример для бороди працював лише при підключенні до мережі, очевидно. Скільки заряду Вам потрібно залежить від складності вашої бороди. Якщо Ви просто стригете її на коротку довжину кожні кілька днів, тривалість роботи батареї не так важлива. Якщо Ви часто подорожуєте або витрачаєте більше 20 хвилин на моделювання своїх вусів та бороди, тоді шукайте щось, що пропонує принаймні годину безперервної роботи. В іншому випадку, в якийсь момент Ви залишитеся з наполовину обстриженим обличчям.

    Чи потрібен Вам окремий тример для бороди?

Якщо у Вас є набір стрижок для волосся або електрична бритва, додавання тримера для бороди може бути зайвим, особливо якщо Ви просто обриваєте волосся до однієї довжини.

Однак, якщо у Вас є більш амбіційні ідеї, ці пристрої не забезпечать Вам потрібної точності для робіт, таких як зменшення або створення плавного переходу волосся під підборіддям, щоб дати Вам чітко визначену форму щоки. Якщо Ваша борода виросте більше, ніж на кілька дюймів, хороший тример – це необхідна річ.

   Як і коли користуватися тримером для бороди?

Так само, як і зі стрижками для волосся, догляд за обличчям полягає в більшому, ніж простому прокладанні чогось гострого. За словами експертів з нагородженого барбершопу Ruffians, мало, але часто – це найкращий підхід.

  • Стрижка кожні три дні забезпечить чіткі краї та гарантує, що Вам не доведеться кожного разу відрізати великий шматок, починаючи голити.
  • Також Ви повинні починати з країв і працювати всередину.
  • Професіонали радять- відводьте лезо від Вашої бороди, коли Ви моделюєте форму, щоб уникнути випадкового зрізання шматка волосся, яке Ви хочете залишити.

Скористуйтеся цими порадами для Вашогу правильного вибору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *